Sorum var Hamilelikte boğazda yanma.. Acil yardımcı olun lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yasemin doğru tarafından oluşturulan Hamilelikte boğazda yanma.. Acil yardımcı olun lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 301 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte boğazda yanma.. Acil yardımcı olun lütfen
Konbuyu başlatan yasemin doğru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Maden suyu iç bak göreceksin bir gün boyunca etkisini koruyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız kayranın doğumu berbatttı yani 27. Haftada erken doğum riski sonra iki hafta ile su gelmesi sonra doğum iyi ama sonrası 3 ay anlara Zekai tabirden çıkamadık biz her allahın günü sabah 7 git Akşam 4 de geri eve gel 😂😂 annem olmasa nasıl giderdim bilmiyorum . Şimdi dua ediyorum inşallah bu minikte abisi gibi anemi taşıyıcısı olarak doğmaz diye 😂😂yoksa bir uzamış sarılık vakası daha yolda yani kesin 😂. Kayra şuan elimin üstünde araba sürüyor düşün başka bir yer kalmamış gibi 😂😂
Denicem canım artık içim bisey almiyo ya miğdem bulanıyor 🥴🥴🥴🥴🥴🥴

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 23+6 günlük hamileyim
Çok felaket şekilde boğazda yanma var..
Bebek büyüdükçe mideye baskı yaptığından oluyomuş ama şuan ilaç yok evde acil ne yaparsam geçer
Tatlı şeyler ye ablam biraz geçer eczanede gaviscon diye sürüp var o iyi gelir sana qbla bebeyinin artik saçları büyüyor o haftalarda normal yani

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Soda içtim banamısın demedi
Zaten el ayak uyuşma sından uyuyamıyorum bıde bu başladı su bıle içsem bogazım felaket yanıyo
Inanırmısın şuan bnde öyleyim ya bir gün boyunca ağzıma bisey almadım sancım da oluyo ara ara . He bide çok çok afedersin ishal de yapıyo sancı miğde yanması..Valla dua ediyom şu kızı Bi an önce doğurmak için daha 3 ayım varrr😔🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Süt elma iyi geliyor canım bide karbonatlı su iyi geliyor diyorlar ama ben hiç denemedim
Ben denedim sanki hiç denememiş gibi oldum hâlâ aynı canım😔

A

Aze

Guest
Kızlar 23+6 günlük hamileyim
Çok felaket şekilde boğazda yanma var..
Bebek büyüdükçe mideye baskı yaptığından oluyomuş ama şuan ilaç yok evde acil ne yaparsam geçer
1 su bardağına 1l tatlı yada cay kaşığı karbonat ekle ic rahatlatir bendede yanma cok hic bisey yaramadi karbonat iyi geldi

Tüm sayfalar yüklendi.