Sorum var Hamilelikte yüzünde sivilceler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Hamilelikte yüzünde sivilceler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 414 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte yüzünde sivilceler
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merve92m
Hamilelikte yüzünde sivilceler çıktı bu hamilelik bana hiç yaramadı sivilceler çıkmaya başladı
Bende de oldu New well markasından leke karşıtı kremini sipariş etim hamililerde kullanılıyor canim akşam yatmadan önce ve Saba sürüyor yüzüm bebek gibi oldu leke sıfır sivilce sıfır çok güzel 1 buçuk aydır kulaniyom

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Zdrave sürdüm ben yok oldu full sivilceydi yüz 9 ay bitmek üzere büyük mücadele verdim😂bide serum kullandım bilmiyom bi zararı olmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dove sabun da iyi geliyo bilmiyorum bana cilt bakımı ürün leri sivilce çıkartıyor

Son düzenleme:

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 39. Haftasındasınız.
Erkek bebekler kızlara göre biraz daha ağır olurlar. bebeğiniz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen doğum yapılabilir. Normal doğum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksatılmamalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 49 cm ağırlıgı 3200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar