Sorum var Boş gebelik mi yardım edin

• Konbuyu başlatan zdmzdm
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zdmzdm tarafından oluşturulan Boş gebelik mi yardım edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 321 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boş gebelik mi yardım edin
Konbuyu başlatan zdmzdm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
Z

zdmzdm

Guest
Herkese merhaba. Bugün tam 7 hafta olduk. 6+4 ken yoğun bir kanama başladı. Progestan başladık ama kanama hala ara ara devam ediyor. Doktora gittiğimizde kese boyutuna 12 mm dedi. Kesenin yanında bir kanama alanı oluşmuş. 1 buçuk hafta sonrasına randevu verdi. Bebeği henüz göremedik. 1 buçuk hafta sonra artık bebeği görmemiz ve kalp atışlarını duymamız gerekiyor. Var mı böyle bir durum yaşayan boş gebelik mi acaba diye çok tedirgin oluyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Herkese merhaba. Bugün tam 7 hafta olduk. 6+4 ken yoğun bir kanama başladı. Progestan başladık ama kanama hala ara ara devam ediyor. Doktora gittiğimizde kese boyutuna 12 mm dedi. Kesenin yanında bir kanama alanı oluşmuş. 1 buçuk hafta sonrasına randevu verdi. Bebeği henüz göremedik. 1 buçuk hafta sonra artık bebeği görmemiz ve kalp atışlarını duymamız gerekiyor. Var mı böyle bir durum yaşayan boş gebelik mi acaba diye çok tedirgin oluyorum
Endişe etme kuzum bende her iki gebeliğimde de 9 haftada görmüştüm bebekleri hayırlı haberlerle inşallah

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 5 haftalık biseydi kanamam oldu biraz doktora gitim düşük tehliken var dedi kesenin yanında kan birikmiş dedi progesteron iğnesi verdi bana benimki yanlış tesisatı iğneden dolayı felç gibi kaldım her neyse sonra 1 hafta sonra kontrole gel dedi gitim kesenin yanındaki kan gitmiş ama bebeğimin kalp atışını duymadık Altan muayene eti beni ordan bebeğimin yeni kalp sesi i duyduk belki daha küçüktür ondan duymamış doktor bı Altan baksaydi bebeğin kalp atışına Allah bağışlasın cnm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Endiselenme canim benegi 7 8 hafta arasinda görüyorsun 1 kac içinde kesenin icinde olusacaktir insallah rabbim sag saglim kucagina almayi nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar