Sorum var Boş gebelik yaşayanlar bilgi verir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde selda özgür tarafından oluşturulan Boş gebelik yaşayanlar bilgi verir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 482 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boş gebelik yaşayanlar bilgi verir misiniz
Konbuyu başlatan selda özgür
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan selda özgür

sibell taş

Kayıtlı Üye
rank
Dün doktora gittim pazartesi ultsason da bakalım sonrada ilaç verip düşük yaptırırız dedi çok üzüldüm ben doktoruma biraz daha bekleyebilirmiyiz diye soracam arastırdım bazıların bebekleri geç gözüküyormuş hayır derse de zorlamaya gerek yok
Canım benim ilk gebelik boş gebelikti 8 hafta kadar bekledik kese olustu bebek yoktu birde kese olması gerektiği gibi değildi kanamam felan da oluyordu sirna kürtaj yaptılar üzülme nasip böyleymiş eğer ki doktor içine sinmediyse başka bir doktora git

selda özgür

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ilk gebelik boş gebelikti 8 hafta kadar bekledik kese olustu bebek yoktu birde kese olması gerektiği gibi değildi kanamam felan da oluyordu sirna kürtaj yaptılar üzülme nasip böyleymiş eğer ki doktor içine sinmediyse başka bir doktora git
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim pazartesi ye kadar 8 haftalık olur benim de sürekli kahverengi akıntı oluyor kürtaj korkuyorum doktorum çok iyi biri acile de boş gebelik dedi doktoruma gittim o da öyle dedi dediğin gibi nasip ♥️ herşeyin güzelli değilde herşeyin hayırlısı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hakkında hayırlısı olsun ilk gebelikmi
Amin.1 oğum var iki kimyasal gebelik bu da boş gebelik yarın gidecem yine ultrason da bakacaklar perşembe gününe kadar bebek gözükmese keseyi almak için kürtaj olacam

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar