Boş gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dml tarafından oluşturulan Boş gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,113 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boş gebelik
Konbuyu başlatan Dml
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Dml

Kayıtlı Üye
rank
Boş gebelik sonuçlandı bebeğim bu hafta göründü kalbini dinledik 7 buçuk olmuş herşey çok iyi şuan Allah olmayanlara nasip etsin inşallah teşekkürler arkadaşlar bilgileriniz için

Özlem Akman

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba ben 5 buçuk haftalık hamileyim hamileliği çok erken öğrendim reglime 1 hafta kala geçen doktora gittiğimde kese var ama bebek yok şimdiye çoktan görünmesi gerekti dedi boş gebelik büyük ihtimal sıze ve bebeğe 1 hafta şans verelim dedi ben çok üzgünüm başına böyle gelen varmı
Benim başıma geldi canım küretaj oldum ama senink geç döllenme olabilir bir hafta az 9 haftaya kadar bekleyebilirsin ben beklemiştim sonradan görünenler oluyo geç döllenmeden dolayı inşallah sizde görürsünüz

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba ben 5 buçuk haftalık hamileyim hamileliği çok erken öğrendim reglime 1 hafta kala geçen doktora gittiğimde kese var ama bebek yok şimdiye çoktan görünmesi gerekti dedi boş gebelik büyük ihtimal sıze ve bebeğe 1 hafta şans verelim dedi ben çok üzgünüm başına böyle gelen varmı
Nasıl bir doktor o ya benim 7+5 iken bebeğim göründü çoğunun 8.hafta da sen sıkma canını dua et bol bol elini karnına koyarak ayetel kürsi oku hep yaptım bunu ve her kontrole gidişimde de okuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Boş gebelik sonuçlandı bebeğim bu hafta göründü kalbini dinledik 7 buçuk olmuş herşey çok iyi şuan Allah olmayanlara nasip etsin inşallah teşekkürler arkadaşlar bilgileriniz için
Şimdi gördüm çok sevindim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah çok sevindim kalp atımı duymana

Bebeklerim

Kayıtlı Üye
rank
Ne zaman görünmemişti ne kadar sürw sonra göründü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani tam olarak kac haftalikken gittiniz görunmedi haftaya gelin denildi ve tam kac haftalikken görundh

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Baaaaaakkkk gördün mü 😍😍😍😍😍tatlım benim içini hep ferah tut hayırlı evlat olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar