Boş kese görünümü

• Konbuyu başlatan Boş kese görünümü
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Boş kese görünümü tarafından oluşturulan Boş kese görünümü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,068 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boş kese görünümü
Konbuyu başlatan Boş kese görünümü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyy
Y

YalınızA

Guest
Allah bagislasin iki oglum var şu an 3.bebegime hamileyim surpriz gebelik🧿ilk ogrendigimde cok sasirmistim keza esimde oyleydi.Sonra doktora gittim 6 7 haftalikti ama kese bos dedi hamile kalmanin şokunu atlatamadan bu kez de bebegin olmadigini ogrendim yakin bi arkadasim hemsire,hemen onu arayip durumu anlattim bikac gun bekle sabret dedi tabiki edemedim 4 gun dayanabildim ve tekrar doktora gittim bebegimide gordum kalp atisinida duydum cok mutlu oldum sonrasinda da iki erkek cocuktan sonra bi kizim olacagini ogrendim mutlulugum daha da artti🧿🧿🧿🤲

Smyy

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım benimde öyle oldu keseyi falan düşürüceklerdi. Özele gittim rahmin ters ve aşağıda olduğu için görünmüyor dedi. 🤷 Şu an 30 haftalığım
Maşallah Allah nazardan saklasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah bagislasin iki oglum var şu an 3.bebegime hamileyim surpriz gebelik🧿ilk ogrendigimde cok sasirmistim keza esimde oyleydi.Sonra doktora gittim 6 7 haftalikti ama kese bos dedi hamile kalmanin şokunu atlatamadan bu kez de bebegin olmadigini ogrendim yakin bi arkadasim hemsire,hemen onu arayip durumu anlattim bikac gun bekle sabret dedi tabiki edemedim 4 gun dayanabildim ve tekrar doktora gittim bebegimide gordum kalp atisinida duydum cok mutlu oldum sonrasinda da iki erkek cocuktan sonra bi kizim olacagini ogrendim mutlulugum daha da artti🧿🧿🧿🤲
Allah bağışlasın çok sevindim adınıza inşallah ben de güzel haberler alırım

Tüm sayfalar yüklendi.