Sorum var Bosanma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Bosanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,977 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bosanma
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bence açmaz sadece seni korkutmak için öyle söylemiştir
Pek sanmiyorum evliliğe tövbe etdim dedi bebeyimi aldırmam için ısrarla bana aldir dedi bende aldirmiycam dedim benim inadım tutu en son dedim ben cocuma kiyamam dedim öyle en sonunda pes etdi sen bilirsin dedi ertesi günüde kızının ultrason resmini atdim ona kiz oldunuda söyledim rahatsız etme beni mesaj atıp arama dedi engellerim seni dedi engelledi beni

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
2 hafta önce konustumda en son boşanma davasını1 hafta sonra acicam demisti ama açmamış
Ya hakkınızda hayırlısı olsun inşallah canım benim ne denir bilemedim keşke böyle olmasaydı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pek sanmiyorum evliliğe tövbe etdim dedi bebeyimi aldırmam için ısrarla bana aldir dedi bende aldirmiycam dedim benim inadım tutu en son dedim ben cocuma kiyamam dedim öyle en sonunda pes etdi sen bilirsin dedi ertesi günüde kızının ultrason resmini atdim ona kiz oldunuda söyledim rahatsız etme beni mesaj atıp arama dedi engellerim seni dedi engelledi beni
Oo iş inada binmiş ve kötü olmuş Allah yardımcın olsun inşallah canım benim Rabbim bir orta yol göstersin inşallah

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ya hakkınızda hayırlısı olsun inşallah canım benim ne denir bilemedim keşke böyle olmasaydı

Oo iş inada binmiş ve kötü olmuş Allah yardımcın olsun inşallah canım benim Rabbim bir orta yol göstersin inşallah
Amin insallah ama o mahkemede nasıl olsa görüşecez onunla psikolojisi bozuk olmasa onun öyle yapmazdı eskiden hiç öyle deyildi 😔

Hemen gün vermiyorlar beni telefonla aramışlardı başvurduktan 15-20 gün sonra ya şu gün gelin ya da 3 ay sonra gelirsin diye
O onu büyük ihtimalle yapamamayabilir galiba firina gidip geldi için surekli

Tüm sayfalar yüklendi.