Sorum var Bthgc

• Konbuyu başlatan Simayyy
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Simayyy tarafından oluşturulan Bthgc başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 166 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bthgc
Konbuyu başlatan Simayyy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kader3333
S

Simayyy

Guest
Merhaba kizlar ben dün idrar testi yaptım pozitif çıktı 10 gün adetten geciktim ama dün akşam saatlerinde kanama ya açıldım ve doktora gittim alttan muayene etti dediki kanaman durmuş ama kese yi göremiyorum daha oluşmamış gözüküyor kanda hamilelikte 88 oranında çıktı ve bizi eve yolladı ilaç vermedi kese yok diye dedi 16 da tekrardan gel değerlerine baklm yükselme varmı diye bende bugün aydi âdet gorur gibi kırmızı kanama gördüm gün boyu ama gitmedim ağrım yok diye hatamı yaptım bilmiyorum böyle bu durumda. Yaşayan varmı korkmalimiyin yoksa hastaneye gitmeliyim bende çok çaresiz hissediyorum

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben dün idrar testi yaptım pozitif çıktı 10 gün adetten geciktim ama dün akşam saatlerinde kanama ya açıldım ve doktora gittim alttan muayene etti dediki kanaman durmuş ama kese yi göremiyorum daha oluşmamış gözüküyor kanda hamilelikte 88 oranında çıktı ve bizi eve yolladı ilaç vermedi kese yok diye dedi 16 da tekrardan gel değerlerine baklm yükselme varmı diye bende bugün aydi âdet gorur gibi kırmızı kanama gördüm gün boyu ama gitmedim ağrım yok diye hatamı yaptım bilmiyorum böyle bu durumda. Yaşayan varmı korkmalimiyin yoksa hastaneye gitmeliyim bende çok çaresiz hissediyorum
Kanamalar dikkatte alinmali bence sonuçta gebelik söz konusu ve bebek oluşumunu etkller kanamalar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar