Sorum var Bu doktor beni doğurtmamaya yeminli😂😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Bu doktor beni doğurtmamaya yeminli😂😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 694 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu doktor beni doğurtmamaya yeminli😂😂😂
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar biliyosunuz bu 2.gebeliğim 39+1im şuan bir hafta sonra yani ayın 2sinde doğumum olacaktı. Bu bikaç haftadır da sancım çok olduğu için doktora gittim dedim belki erken alır. Kadın demesin mi suyu kilosu gelişimi iyi bence biz 4-5i gibi alalım🤣🤣🤣🤣hocam nefes alamıyorum patlicam artık diyorum. Kız 60 kilosun ne patlaması diyor🤣🤣🤣Velhasıl ben erken doğurayım derken ayın 4üne anlaştık. Zaten ilk başta @Kayra ve Ayra’nın Annesi ne de demiştim bi sıkıntı olmazsa 04.04.2024 olsun doğum tarihi diye ben demeden doktor öyle olsun dedi🤣🤣🤣ki zaten ilk kızım küveze girdiği için onun korkusuna neyse dedim kalsın biraz daha inşallah bidahaki gitmem de gene ertelemez yoksa bu gidişle çocuk kendi çıkacak, 🤣🤣🤣🤣🤣
Hayırli doğumlar aleynam haber et bize merak ederiz bizede dua et dogumda

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah inşallah ilk kızım gibi küveze girmesinde başka bişey istemem 🙏🙏

Kız güldüğüme bakma vallahi illallah ettim her gün duş alıyorum çamaşır makinesi full beni pijamalarımla dolu🤣🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de tam tersi Ara ara ishal oluyorum baş ağrısı bende de var Vallahi artık doğuralım da kurtulalım Sağ Salim🤣🤣

Ben de tam tersi Ara ara ishal oluyorum baş ağrısı bende de var Vallahi artık doğuralım da kurtulalım Sağ Salim🤣🤣

🤣🤣🤣🤣aman aman bırak tembel olsun eşim hep diyor bu çocuklar senin yüzünden böyle her gün temizlik yapmaktan oturmuyosun çocuklar yerinde durmuyor ondan sonra diye🤣🤣🤣ben resmen karnıma tekme atarken ayağını tuttum o derece sağlam geçiriyor ilk kızım da heraketliydi ama bunun kadar değil gerçekten

🤣🤣🤣🤣aman aman bırak tembel olsun eşim hep diyor bu çocuklar senin yüzünden böyle her gün temizlik yapmaktan oturmuyosun çocuklar yerinde durmuyor ondan sonra diye🤣🤣🤣ben resmen karnıma tekme atarken ayağını tuttum o derece sağlam geçiriyor ilk kızım da heraketliydi ama bunun kadar değil gerçekten

İnşallah valla uykusuzluk ağrılar zaten mahvetti beni bi hafta daha artık diye diye avutuyorum kendimi bi hafta daha uzatırsa artık çocuk kendi çıkar zaten doktora gerek kalmaz🤣🤣🤣
Allah iyiliğini versin😆

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Allah iyiliğini versin😆
Sezeryanın kötü yanı işte dikişlerin uyuşukluğundan hiçbir şey hissetmiyorsun fış diye gidiyor🤣🤣🤣🤣

Hayırli doğumlar aleynam haber et bize merak ederiz bizede dua et dogumda
Veririm ablacığım Sen de dualarını esirgeme benden🙏🙏🙏

Dene dene 😂😂 ben ilk doğum olduğu zaman kanama çok oluyor diye kayranın bezini koymuştum düşün 😂😂z aşırı rahat diye 🤦🏻‍♀️ ay Allahım ne günlerdi 😂😂o günlere yine az kaldı sanki
Kız Bir de aynı ekip Hamile kalınca tekrar Dejavu yaşamış gibi hissediyorum ben🤣🤣🤣🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sezeryanın kötü yanı işte dikişlerin uyuşukluğundan hiçbir şey hissetmiyorsun fış diye gidiyor🤣🤣🤣🤣

Veririm ablacığım Sen de dualarını esirgeme benden🙏🙏🙏

Kız Bir de aynı ekip Hamile kalınca tekrar Dejavu yaşamış gibi hissediyorum ben🤣🤣🤣🤣🤣
Demi ama aleynam tek fark seninle aramda o yıl ilk ben doğurmuştum şimdi ilk sen doğuracaksın 😂😂

B

Bahar♥️elizan

Guest
Hee ama benim üçüncü çocuğumda da hiç hareket yoktu hiç hareket etmiyordu neredeyseâ ondan değildir canım bak bu kız çok hareketli bir şey olacak bence benden söylemesi hayırlısıyla gelsin minik prenses 🥰🥰
Benim kız çok hareketliydi doktorlar kalp atışlarını duymak için dakikalarca arıyodu şimdi 15aylık halla iki dk yeride oturmuyo 😂😂

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar biliyosunuz bu 2.gebeliğim 39+1im şuan bir hafta sonra yani ayın 2sinde doğumum olacaktı. Bu bikaç haftadır da sancım çok olduğu için doktora gittim dedim belki erken alır. Kadın demesin mi suyu kilosu gelişimi iyi bence biz 4-5i gibi alalım🤣🤣🤣🤣hocam nefes alamıyorum patlicam artık diyorum. Kız 60 kilosun ne patlaması diyor🤣🤣🤣Velhasıl ben erken doğurayım derken ayın 4üne anlaştık. Zaten ilk başta @Kayra ve Ayra’nın Annesi ne de demiştim bi sıkıntı olmazsa 04.04.2024 olsun doğum tarihi diye ben demeden doktor öyle olsun dedi🤣🤣🤣ki zaten ilk kızım küveze girdiği için onun korkusuna neyse dedim kalsın biraz daha inşallah bidahaki gitmem de gene ertelemez yoksa bu gidişle çocuk kendi çıkacak, 🤣🤣🤣🤣🤣
Aleynam nasıl oldun kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar