Bu gün dünya kız çocukları günü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Bu gün dünya kız çocukları günü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 839 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Bu gün dünya kız çocukları günü
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler günaydın.
Bugün dünya kız çocukları günü. Yavrularınız çağlasın okusun üretsin gelişsin kendini dünyaya ıspatlasın. Kendinden emin bireyler olsun her daim.
Kızçelerinizi gözlerinden öpüyorum
Amin canim benim vatanına milletine hayırlı evlatlar olsun meleklerimiz insallah herşey gönüllerince olsun kuzuların kaderleri bahtlari guzel olsun kendini savunmayı bilsin her daim ezdirmesin kimseye kendini yere sağlam bassinlar ayakları üzerinde durmayı kimseye muhtaç olmamayı bilsinler burda kaderi guzel olmayan anneler var kızların kaderi de anneye benzermis derler biz çektik RABBIM çocuklarımıza cektirmesin insallah

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım ınsallah vatana millete hayırlı aklı basında basarılı her zaman ayaklarının uzerınde durabılen bi evlatlar yetıstırırız en onemlısı de guzel ahlaklı imanlı olurlar ınsallah Allah herkesin melekleri cıceklerını prenseslerını korusun 🥰

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Anneler günaydın.
Bugün dünya kız çocukları günü. Yavrularınız çağlasın okusun üretsin gelişsin kendini dünyaya ıspatlasın. Kendinden emin bireyler olsun her daim.
İnşAllah canım vatanına milletine hayırlı evlatlar olsun çocuklarımız ne güzel kızçeler imiz için

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Anneler günaydın.
oğlan cocuklari gunu nezaman 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yaa kizlari olmayip peşpeşe oğlan getirenler hangi gun oğlan gunu olacak 🤣

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank

yaa kizlari olmayip peşpeşe oğlan getirenler hangi gun oğlan gunu olacak 🤣
Valla benimde oğlum var 😂😂

Amin canım ınsallah vatana millete hayırlı aklı basında basarılı her zaman ayaklarının uzerınde durabılen bi evlatlar yetıstırırız en onemlısı de guzel ahlaklı imanlı olurlar ınsallah Allah herkesin melekleri cıceklerını prenseslerını korusun 🥰
Keşke onları korumak zorunda olmadığımız bir dünyada yaşasak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar