Bu haftalarda normal mı 18+1

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Bu haftalarda normal mı 18+1 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,266 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu haftalarda normal mı 18+1
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Ha bu arada alt karnının ağrıması normal.rahmin şuan ilk olduğu halinden kaç ve kaç kat büyük ve büyümeye de devam edecek kuzum zaten doktorun salı günü şikayetini söyleyince sana hepsini anlatır 😘
:) cok tesekkur ederim canım allah razı olsun :) 🤲😍😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Bazen karnımın bazı kısmında kucuk noktacık halinde yanma hissi oluyor bazen de dokununca agrıyor alt karnım sağ tarafında normal mıdır yaşayan var mı
Merhaba bende 18+3 hamileyim aynı birebir anlattıklarınızı bende yaşıyorum arada yanma oluyor alt karın kasıklarım da ara ara ağrı oluyor 2 gün önce gittim kontrole doktor herşey normal dedi yakında bebeğin hareketlerini hissetmeye başlarız inşallah 😌❤️

Merhaba bende 18+3 hamileyim aynı birebir anlattıklarınızı bende yaşıyorum arada yanma oluyor alt karın kasıklarım da ara ara ağrı oluyor 2 gün önce gittim kontrole doktor herşey normal dedi yakında bebeğin hareketlerini hissetmeye başlarız inşallah 😌❤️
İnsallah canım :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normaldir cnm bende yaşadım korkma
Cok teşekkür ederim canım

Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bazen karnımın bazı kısmında kucuk noktacık halinde yanma hissi oluyor bazen de dokununca agrıyor alt karnım sağ tarafında normal mıdır yaşayan var mı
Ooo canimi cok yakiyo benimde ireleyen hafdalarda daha cok oluyo canim 34+2 yim hergun o aciyi cekiyorim

Ooo canimi cok yakiyo benimde ireleyen hafdalarda daha cok oluyo canim 34+2 yim hergun o aciyi cekiyorim
Ay hadi yaa 😟
Ama onlar iyi olsun da Allah’ın izniyle acılara dayanılır bence ben ilk bebeğimi kaybettim şimdi de o korku hala devam ediyor 😟
İnsallah herkez saglıkla kucağına almayı nasip etsin insallah hepimize aminnn 😍😍🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar