Bu ne sessizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Bu ne sessizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 689 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bu ne sessizlik
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Nasılsın napiyonuz yeni oturdum iş güç yemek derken cay biraktim ve koltuğa uzandım topuklarim ağrıyor 🤨🤕🤕
Bende suan lareni uyutuyorum canim bugun yorucu bir gündü esimin memleketine geldik yol baya yıpratıyor beni laren hic sevmiyor arabayi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle canım bizde aynısı çocuklar uyudu eşimde şimdi uyudu bnde yatarım dün gece burda kıyamet koptu hepimiz uykusuzuz 😏😏😏
Noldu canim

Üç cocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsın napiyonuz yeni oturdum iş güç yemek derken cay biraktim ve koltuğa uzandım topuklarim ağrıyor 🤨🤕🤕
Vallahi cnm al benden de o kadar benim de ayaklarim agridan sizliyor resmen iki cocuk aksama kadar is guc pesinden kos bide ustune hamilelik yemin ederim aksam olsun direk uyayasim geliyor

Aynen öyle canım bizde aynısı çocuklar uyudu eşimde şimdi uyudu bnde yatarım dün gece burda kıyamet koptu hepimiz uykusuzuz 😏😏😏
Ne oldu ki cnm

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi cnm al benden de o kadar benim de ayaklarim agridan sizliyor resmen iki cocuk aksama kadar is guc pesinden kos bide ustune hamilelik yemin ederim aksam olsun direk uyayasim geliyor

Ne oldu ki cnm
İnsanın gözü akıyor uyku diye valla çok yoruluyoruz

Bende suan lareni uyutuyorum canim bugun yorucu bir gündü esimin memleketine geldik yol baya yıpratıyor beni laren hic sevmiyor arabayi

Noldu canim
Eşinin memleki nereydi Asena

Tüm sayfalar yüklendi.