Bu sefer sorum kundak kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Bu sefer sorum kundak kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 996 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bu sefer sorum kundak kızlar
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok sevınırım atarsan bende aynısını yaptırım en azından inşallah görebilirim kundak resminı burda pek anlamıyorum bu uygulamayı cunku bıde nasıl bir kumaştan dıktırdın bende o sekil kumastan yapayım
Attığım zaman derim sana kuzum mevsimlik bir kumaş ama sen muslimden diktir bence daha iyi oluyor

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 4ay9gunluk ben hala kundak yapıyorum acaba dıgru mu yanlıs mı bılemedım ya kundak yapmasam uzun süre uyumuyo kundak yapıyorum daha uzun uyuyor ama nasıl alıstırmam lazım kundaksız uyutmaya vede uzun uyuması ıcın ben mesela kundagı yapıyorum bıde kolunu esarp ile bağlıyorum gece yapıyorum gunduz sadece kundak yaparım esarp baglamam aslında birde korkuyorum gece kundak yapmamasam ne bılım battaniyesi agzına falan gelır gormem Allah korusun
Bende hep kundak yaptım zaten büyüdükçe sığmayacak ve istemeyecek o zaman alışır birde arada biraz oynasın annesi etrafı kendisini keşif etsin 😍😍

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar oğlum 4ay9gunluk ben hala kundak yapıyorum acaba dıgru mu yanlıs mı bılemedım ya kundak yapmasam uzun süre uyumuyo kundak yapıyorum daha uzun uyuyor ama nasıl alıstırmam lazım kundaksız uyutmaya vede uzun uyuması ıcın ben mesela kundagı yapıyorum bıde kolunu esarp ile bağlıyorum gece yapıyorum gunduz sadece kundak yaparım esarp baglamam aslında birde korkuyorum gece kundak yapmamasam ne bılım battaniyesi agzına falan gelır gormem Allah korusun
Yatırdığında kollarının yanına küçük yastık koy canım birde öyle dene dikkat et ama dönüp yastığa kapaklanmasın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
@Oya nızam kuzum kundak resmi istemiştin işte böyle diktirdim resimdeki gibi katlayıp kundak yapıyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-28-13-14-58-663_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-01-28-13-14-58-663_com.miui.gallery.jpg
    678.4 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_2023-01-28-13-14-56-349_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-01-28-13-14-56-349_com.miui.gallery.jpg
    676.3 KB · Görüntüleme: 34
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar