Bugün benim doğum günüm 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Bugün benim doğum günüm 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,438 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bugün benim doğum günüm 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
🤭🤭var mı bugün doğan bebişler belki doğum günümüz aynı olur 🤭🤭
Kuzummm benim doğum günün kutlu musmutlu olsun.🥰❤️🎂💐 Rabbim ailenle sevdiklerinle beraber hayırlı yaşlara eriştirsin seni 🙏 uzakta olup yüzyüze gelmediğim birini ne kadar benimseyeceğimi öğrettin bana 🥰 iyi ki varsın 🥰😘❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyiki doğdun iyiki varsın canm ailenle nice mutlu yılların olsun inşallah ❣️ ❣️ 🎂
Teşekkür ederim balım Allah razı olsun cümlemiz inşallah ailemizle mutlu oallım 🤲🏻♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzummm benim doğum günün kutlu musmutlu olsun.🥰❤️🎂💐 Rabbim ailenle sevdiklerinle beraber hayırlı yaşlara eriştirsin seni 🙏 uzakta olup yüzyüze gelmediğim birini ne kadar benimseyeceğimi öğrettin bana 🥰 iyi ki varsın 🥰😘❤️
Yaa çok teşekkür ederim kuzum benim amn Allah razı olsun cümlemiz inşallah 🤲🏻.aynı şekilde sende kuzum yerin bende çok ayrı seviliyorsun ♥️😍. Zeynebimi öp yerime 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar