❤BUGÜN BİZİM GÜNÜMÜZ❤❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan ❤BUGÜN BİZİM GÜNÜMÜZ❤❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,876 kez görüntülenmiş, 196 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı ❤BUGÜN BİZİM GÜNÜMÜZ❤❤
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Evet cnm Oda annemlerde tahlil sonucunun çıkmasını bekliyor..
Eğer iyi çıkmazsa ameliyat olacak kalbinden öyle biliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyyy canım ne mutlu bana🤣🤣🥰
Iyikide beraberiz iyikide tanışmışız❤❤❤
Aynen canım ekranda ki kalplerde çok güzel ya keşke hep olsa 😍😍

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Cümlemizden Allah razı olsun canım benim ❤️
Ya Ayşenur diyorumki keşke uygulamaya yeni bir güncelleme gelse ne iyi olurdu ses atsak ayyy bu benim en çok istediğim şey ayyyy ne iyi olurdu 🤗❤Hepinizin seslerini duymak istiyorum..🤣
böyle gülerken hahahahaahha değilde gerçekten sesde duymak istiyorum yaaa keşke olsa güncelleme gelse ses eklense yaa 🤗Keşke hatta bunu bugüne özel olsa🥲💕❤❣

Aynen canım ekranda ki kalplerde çok güzel ya keşke hep olsa 😍😍
Bir an eşimden şüphelendim ne alakaysa🤣🤣🤣🤣🤣odun aklına gelmez sanıyodum ama mesaj atmiss🤗

rank
Ya Ayşenur diyorumki keşke uygulamaya yeni bir güncelleme gelse ne iyi olurdu ses atsak ayyy bu benim en çok istediğim şey ayyyy ne iyi olurdu 🤗❤Hepinizin seslerini duymak istiyorum..🤣
böyle gülerken hahahahaahha değilde gerçekten sesde duymak istiyorum yaaa keşke olsa güncelleme gelse ses eklense yaa 🤗Keşke hatta bunu bugüne özel olsa🥲💕❤❣

Bir an eşimden şüphelendim ne alakaysa🤣🤣🤣🤣🤣odun aklına gelmez sanıyodum ama mesaj atmiss🤗
Ne güzel canım benim 🥰😍 eskiden kadınlar gününde ben çocukken otobüsler bedavaydi keşke yılda bir gün bizim için birşeyler bedava olsa 🤣🤣🤣

Seninde kuzum. Aynı zamanda benim doğum günüm 😄
Yaa ne güzel günde doğmuşsun iyiki doğdun o zamannnn🎂🎂🎂🎂🎂🎂 musmutlu yılların olsun inşallah 🤲🌹🌹💕💞💖🎉🎉 benim kızım da 4 gün beklese oda 8 Mart'ta doğacaktı 🙃

Yaa ne güzel günde doğmuşsun iyiki doğdun o zamannnn🎂🎂🎂🎂🎂🎂 musmutlu yılların olsun inşallah 🤲🌹🌹💕💞💖🎉🎉 benim kızım da 4 gün beklese oda 8 Mart'ta doğacaktı 🙃

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Aaaa canım benim doğum günün kutlu olsun nice yıllara inşallah hayırlı sağlıklı mutlu huzurlu ömürler nasip etsin inşallah Rabbimm❣💕🤗🥰👏

Ne güzel canım benim 🥰😍 eskiden kadınlar gününde ben çocukken otobüsler bedavaydi keşke yılda bir gün bizim için birşeyler bedava olsa 🤣🤣🤣

Sümeyra yaa🤣🤣🤣O eskidendi canım şuan hrsey karışık yaa şu seçimlerde artık bitse sabah sabah Erdoğan şarkısıyla uyaniyom🤣🤣🤣🤣🤣

rank
Niyeki nerde Erdoğan şarkısı çalıyor 🤣
Aaaa canım benim doğum günün kutlu olsun nice yıllara inşallah hayırlı sağlıklı mutlu huzurlu ömürler nasip etsin inşallah Rabbimm❣💕🤗🥰👏

Sümeyra yaa🤣🤣🤣O eskidendi canım şuan hrsey karışık yaa şu seçimlerde artık bitse sabah sabah Erdoğan şarkısıyla uyaniyom🤣🤣🤣🤣🤣

rank
Her sabah miting otobüsü geciyo canım kapımızın ònunden aslında rahatsız olmuyorum 🤗🤗🤗❤Ama alarm gibi geliyo bana tam 11 de geliyo seçim yaklaşıyor ya geziyorlar işte🤣
Hmm anladım canım bizim burda yok ya öyle şeyler 🤣🤣 olmasında zaten 😂😂
Sen fotoğraf aticktin bana hani 😕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar