Bugün öğlenden beri hafif mide bulantım ve halsizlik var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Bugün öğlenden beri hafif mide bulantım ve halsizlik var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,355 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Bugün öğlenden beri hafif mide bulantım ve halsizlik var
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugün öğlenden beri hafif mide bulantım ve halsizlik var öylece yatıyorum bir yastığı bile kaldiramadim adetime de 8 gün var
Test yapsaydın canım ben hamile olduğum zaman adetime 1 hafta vardı gittim idrar testiyle yaptım bı çizgisi silik çıkınca gittim sağlık ocağına dedi hamilesin ama kan testiyle net öğreniriz

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Test yapsaydın canım ben hamile olduğum zaman adetime 1 hafta vardı gittim idrar testiyle yaptım bı çizgisi silik çıkınca gittim sağlık ocağına dedi hamilesin ama kan testiyle net öğreniriz
Ama benim eşim yanımda değildi biz sadece bir haftadır beraberiz eğer gebelik olusmussa bir haftalık gebelikte belli olur mu ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin ecmain.Rabbim isteyen herkese nasip etsin.acarim tabi Rabbim nasip ederse teyzesi 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şu an geçti ara ara geliyor.ama eşimle bir haftadir beraberiz sadece.bir haftada belli olur mu ki galiba psikolojik😊
1 hfatada belli olmaz canım en erken bebek 4 haftalık iken başlayabilir🤭🤭sanırım psikolojik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar