Bugün saat 4:30 da kontrole gidiyorummmm💃🤩🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Bugün saat 4:30 da kontrole gidiyorummmm💃🤩🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,994 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün saat 4:30 da kontrole gidiyorummmm💃🤩🤩
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Vala bilemedim ki kuzum ne zaman yapar ocak sonu nstye gir dedi bakalm dedi valaha bilmem ki🤔🤗
Maşallah 🧿 canim yerim onu aslında gizem o kadar bekledikten sonra 14subat sevgililer gününde dogum yap canım az daha dayan çok sevindim Haklısın canım ya sakınan göze çöp batar derler ya o kadar yağ sürdük bende de var kalcam da çatlak

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen hangi günü istiyorsun

8subat salı 9 Çarşamba 10 Perşembe günü ne geliyor o zaman kaç haftalık olucaksin takvimden baktım senin için 😘😍

Vala bilemedim ki kuzum ne zaman yapar ocak sonu nstye gir dedi bakalm dedi valaha bilmem ki🤔🤗
Heralde 10 subata da kalmaz benim tahminim 6 subat 7 subat falan alır gibi geliyor kuşum

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cuma bim e çok güzel şeyler geliyor

Heralde 10 subata da kalmaz benim tahminim 6 subat 7 subat falan alır gibi geliyor kuşum
Şuan 33+5 sin bence de 7 Şubat gibi kesin Hayırlısi olsun canım 🧿

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım 33+5 olduk aşırı heyecan var bugün gün verecek 🙂 kilosu ne kadar oldu cok merak ediyorum soracagim sorulari not aldım 🤣🤣 insallah alttan muayene falan yapmaz 🙄😒 kızım da anne bugun çıkartsınlar karnından kardeşimi diyor🤣 bundan sonraki gidisimize cikartcak doktor az kaldı dedim yazik cocugum pek heyecanli 😅🤗
Simdi sira sende artik kuşum doguma kadar aklimizdasin 🥰 benimde kizim cok sabirsizdi 5.5 yasinda suan elim ayagim oldu o kadar yardimci oluyor ki bana teyzoşu senin kizin kac yasinda

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣yerim yAa kafasi goturmuyor annesi dur🤣🤣

Çıktım kuşum

Teyzoslarımızzzz çıktık doktordan oğlusum 33+5 haftalık tam 2 buçuk kiloyuz suyu falan herseyi yolunda dedi. Ben cok agri giriyor baski oluyor dedim Kafasi surekli mesanenin orda surekli orana baski yapiyor cok normal dedi. Son bi kez daha gelin ocak sonu ozaman gun vereyim dedi ama tahmini 8 10 şubat arasi yapacak sezeryani galiba canlarım oyle dedi bana sordu 8 subat 9 subat 10 subat 11 subat ne zaman istersin dedi bende siz ne zaman derseniz artik size kalmis dedim🤭🤭 doktoru gubarttim bakin siz sezeryanda cok başarılısınız heryerde adinizi duyuyoruz dedim bi gubardi kizlar 🤣🤣🤣 ben kizimin doğumunda cok cektim bunda cektirmeyin ne olur cok korkuyorum dedim gülüyor bu kadar kasma kendini diyor. Ansızın suyun yada kanaman olsa bile ben sezeryan yapacam seni diyor normal dogum yaptirmaya zaten doktorun gotu yemiyor🤣🤣🤣 pipisi cok komik ya 🤣🤣iste böyle canlarım 🤗

Teyzoslarımızzzz çıktık doktordan oğlusum 33+5 haftalık tam 2 buçuk kiloyuz suyu falan herseyi yolunda dedi. Ben cok agri giriyor baski oluyor dedim Kafasi surekli mesanenin orda surekli orana baski yapiyor cok normal dedi. Son bi kez daha gelin ocak sonu ozaman gun vereyim dedi ama tahmini 8 10 şubat arasi yapacak sezeryani galiba canlarım oyle dedi bana sordu 8 subat 9 subat 10 subat 11 subat ne zaman istersin dedi bende siz ne zaman derseniz artik size kalmis dedim🤭🤭 doktoru gubarttim bakin siz sezeryanda cok başarılısınız heryerde adinizi duyuyoruz dedim bi gubardi kizlar 🤣🤣🤣 ben kizimin doğumunda cok cektim bunda cektirmeyin ne olur cok korkuyorum dedim gülüyor bu kadar kasma kendini diyor. Ansızın suyun yada kanaman olsa bile ben sezeryan yapacam seni diyor normal dogum yaptirmaya zaten doktorun gotu yemiyor🤣🤣🤣 pipisi cok komik ya 🤣🤣iste böyle canlarım 🤗
Hadi maşallah gözün aydın canım Allah'ım sağlıkla yavruna kavuştursun inşallah çok sevindim herşeyin yolunda olmasına 🥰🥰🥰🙏🙏 14 Şubat'a getireydi iyiydi tam hediye olurdu minnak ❤️❤️❤️💙💙

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağ

lıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bugün bir doktor dinledim sezeryan için 39.haftanın dolması beklenmeli diyor yani neden doktorlar 38de alıyor ki 🤔

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağ

lıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bugün bir doktor dinledim sezeryan için 39.haftanın dolması beklenmeli diyor yani neden doktorlar 38de alıyor ki 🤔
Benim oğlum 37+3de sağlık nedenlerinden olayı sezaryen doğum oldu gazlı huysuz bı bebekti 3gunlukken sarılık oldu kuvezde kaldı ışık tedavisi oldu hastane soydu soğana çevirdi bizi sigorta yok 13yil önce 5.750Lira dogum paketi bana ağrı kesici taktılar 750 lira o kuvezde ışıkta kaldı 750 lira extralar bence para için yapıyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar