Bugün saat 4:30 da kontrole gidiyorummmm💃🤩🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Bugün saat 4:30 da kontrole gidiyorummmm💃🤩🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,891 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bugün saat 4:30 da kontrole gidiyorummmm💃🤩🤩
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım 33+5 olduk aşırı heyecan var bugün gün verecek 🙂 kilosu ne kadar oldu cok merak ediyorum soracagim sorulari not aldım 🤣🤣 insallah alttan muayene falan yapmaz 🙄😒 kızım da anne bugun çıkartsınlar karnından kardeşimi diyor🤣 bundan sonraki gidisimize cikartcak doktor az kaldı dedim yazik cocugum pek heyecanli 😅🤗
Hadi az kalmış kuzum çıkınca haber ver 😘😘

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Deme kiz dur iyice korkutma beni🤣🤣 ya benim 2 tanıdık var valaha bir memmunlar onlar özellikle beni cok cesaretlendirdiler ikisi de sezeryan oldu cok memmunlar mesela aramizda nur arkadasimiz var oda cok memmun hatta sibel de memmun sutum hemen indi falan demisti benim baya zordu ama kuzum gorseydin benim dogurdugumu 5 yil kendine gelemezdin o derece🤣🤣🤣altimdan cikmasin da nerden cikarsa ciksin🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤣🤣🤣
Memnun olan cok evet hakkında hayırlısı olsun kuzum bi normal olmus bide Sezaryan ol bakalım 😍🥰😘

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım 33+5 olduk aşırı heyecan var bugün gün verecek 🙂 kilosu ne kadar oldu cok merak ediyorum soracagim sorulari not aldım 🤣🤣 insallah alttan muayene falan yapmaz 🙄😒 kızım da anne bugun çıkartsınlar karnından kardeşimi diyor🤣 bundan sonraki gidisimize cikartcak doktor az kaldı dedim yazik cocugum pek heyecanli 😅🤗
Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🥰🥰🙏🙏

Oyyy kurban olurum ona bennn cocuk akli ya 😇😇 canlarim benimm. Ya simdi baktım da aynadan baya çatlamış heryerim ya okadar da nemlendiriyorum anasini satyim😒🙄 moralim bozuldu heryerim yarılmış 😭😭😭😭
Aman takma Hollywood yıldızları bile çatlıyor emin ol sen sağlıkla minnakını dünyaya getir gerisi düzelir 😅🥰🥰

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Hadi az kalmış kuzum çıkınca haber ver 😘😘
Tamam kuşum valaha kalbim duracak bu hastane ortami beni cok geriyor

Cook tatlisin yaaa😍😍🤗🤗💋
Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🥰🥰🙏🙏

Aman takma Hollywood yıldızları bile çatlıyor emin ol sen sağlıkla minnakını dünyaya getir gerisi düzelir 😅🥰🥰

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Tamam kuşum çıkınca tek tek yazacam herseyini😍😍

Amin hepimiz insallah canımınici🤗🤲

Insallah canim benim baya heyecan basti bu heyecan beni öldürecek yav🙄🤣
Heyecan güzeldir kuzum 😍

Tüm sayfalar yüklendi.