Bulantı için metpamid kullanan var mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan Bulantı için metpamid kullanan var mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,265 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantı için metpamid kullanan var mi?
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Tamam çok teşekkür ederim canim peki faydasi oldu mu prilam gibi mi daha mi etkili
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamamdir canim teşekkür ederimm 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamamdir canim teşekkür ederimm 😍

Evet ama kullananlar da var bi sıkıntı yasamayanlar da. Bende okudum evet gördüm yan etkilerini ama bulantiya dayanacak gibi degilim inş fayda eder
Mide bulantıma iyi geldi ben hiç prilam kullanmadım o yüzden kıyaslayamam yan etkisi şuymuş son aylarda metpamid kasılma yaptıgı için erken doğuma neden oluyomuş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün yine çok kötü oldum ve serum yedim. Serumun içinde metpamid vardı bana iyi geldi o an doktor prilam yazacakti bunu istedim hamilelere genelde yazmıyoruz dedi ama ben biraz önce aldım aç karna bi sıkıntı olur mu kullanan var mi netten baktım çok değişik yan etkileri varmış 🙄
Geçmiş olsun canım serumlar içindeki vitaminler takviyeler sayesinde mideni düzene sokuyormuş ama geçici olduğunu söylüyorlar. Prilam gebelere veriyorlar banada prilam yazmıştı ama bi etkisi olmadı maalesef çektim o ayları işe yaramadığı için de içmedim daha fazla

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım serumlar içindeki vitaminler takviyeler sayesinde mideni düzene sokuyormuş ama geçici olduğunu söylüyorlar. Prilam gebelere veriyorlar banada prilam yazmıştı ama bi etkisi olmadı maalesef çektim o ayları işe yaramadığı için de içmedim daha fazla
Cok saol canim bende çok çektim de dayanılacak gibi degil Allah yardımcımız olsun. Pzt serum takildi o zamandan beri iyiyim çok şükür ilacı da alıyorum malesef dayanamıyorum çok zor doktorum da kullanabilirsin dedi. Seninle aramizda baya var takip ediyordum seni 😄 bulantilarim geçti dimi senin

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Cok saol canim bende çok çektim de dayanılacak gibi degil Allah yardımcımız olsun. Pzt serum takildi o zamandan beri iyiyim çok şükür ilacı da alıyorum malesef dayanamıyorum çok zor doktorum da kullanabilirsin dedi. Seninle aramizda baya var takip ediyordum seni 😄 bulantilarim geçti dimi senin
Çok şükür geçti canım nasıl atlattım bilmiyorum o günleri inan ölüm gibiydi ama uyanıklık yapıp gece çok uykum varken direk yemek yiyip yatıyordum uykuya geçince bişey hissedilmiyor ya 😂 o şekilde ayakta kaldım sanırım birazda. Şimdide şişkinlik başladı bazen mide yanması hiç bitmiyor evreler 😂

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür geçti canım nasıl atlattım bilmiyorum o günleri inan ölüm gibiydi ama uyanıklık yapıp gece çok uykum varken direk yemek yiyip yatıyordum uykuya geçince bişey hissedilmiyor ya 😂 o şekilde ayakta kaldım sanırım birazda. Şimdide şişkinlik başladı bazen mide yanması hiç bitmiyor evreler 😂
Ayy vala ya bi de çok değişik bir baş ağrısı biri bitiyorsa biri ben burdaim diyor 😂 bize doğuma kadar rahat yok dicem sonrasi da korkutuyor hayırlısı ne diyelim canım insallah en kolay şekilde atlatiriz bu günleri 🤗

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ayy vala ya bi de çok değişik bir baş ağrısı biri bitiyorsa biri ben burdaim diyor 😂 bize doğuma kadar rahat yok dicem sonrasi da korkutuyor hayırlısı ne diyelim canım insallah en kolay şekilde atlatiriz bu günleri 🤗
İnşallah canım doğurana kadar ağrının sancının her boyutunu yaşıcaz sanırım ☺️bide şimdi yanlarımda ağrılar var çözemiyorum gaz sancısı gibi desem değil kas ağrısı desem değil az az olmaya başlamıştı şimdi yatarken de oluyor korkutuyor beni iyice 😔

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım doğurana kadar ağrının sancının her boyutunu yaşıcaz sanırım ☺️bide şimdi yanlarımda ağrılar var çözemiyorum gaz sancısı gibi desem değil kas ağrısı desem değil az az olmaya başlamıştı şimdi yatarken de oluyor korkutuyor beni iyice 😔
Hadi ya o ne ki bilemedim kuzum doktoruna bi danissaydin vücudumuz çok degisiyor tatmadigimiz yaşamadığımız acıları yaşıyoruz keşfe çıkıyoruz resmen iyi bisey olurken bi can tasirken, bi yandan da bir sürü zorluklarını yaşıyoruz.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar