Sorum var Bulanti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde efeannesi tarafından oluşturulan Bulanti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 851 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulanti
Konbuyu başlatan efeannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra Muhammet

efeannesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 12. Haftadayım hals devam ediyor canım oğlumda da 5 ay bitti öyle düzeldi bunda kısa sürer umarım gerçekten zor bi durum🥲🥴
Allah yardımcımız olsun cnm oğlu kaç yaşında benimki 3 yaşına gircek içimde bi dgisik his var 2 sine nasi yeticem die sendede varmi🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun birtanem❤️💋
Tşk ederim cnm benim😍

İremmm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar demistim 2.gebeligim diye ilk gebeligimde sabah sadece şu icersem istifra ediyordum şimdi sürekli bulanıyor doktor hap verdi biraz faydası var ama kaç haftada geçer bu ya
Ayyy ben o kadar kötü geçiriyordum ki o bulantı insanı mahvediyor.İki hafta önce yerlerdeydim dedim kesin ölücem yani çok fenalaştım hicbir şey yiyemiyordum yediğim an daha mideme gitmeden geri çıkarıyordum.En son artık kusmaktan bi hal oldum bir şey çıkmıyor ama habire kusma modundaydım.Gece 12 ydi dışarda bir şeyler yiyebilirim diye dolaşıyorduk.Anneme gittim hemen dedim beni kendime getirebilir anne eli sonuçta herşeyden daha iyi geleceğini bilirsiniz orada kaldım ertesi günü fenalaştım annemde bu durumları atlatmış fakat beni baya kötü gördü ellerimde can vereceksin dedi buna göz yumamam acile gittik 1 tane serum fayda etmedi 3 tane serum taktılar ama o 3 serumda beni çok kötü yaptı.Ertesi günü kendi doktorumuza gidelim dedik eşimle gittik yani resmen o gün ölüyordum yediğim serumlar mahvetmişti beni bir öncekine göre.Bebeğimizin kalp atışını dinledik fakat o kadar kötüydüm ki bir şey hissedemiyordum.Doktor bi serum yazdı sarı bi serumdu onu yaptık o serumdan sonra baya kusmalarım vardı yine ertesi günü toparladım kendimi ondan sonraki gün yine aynı oldum ama o kadar korkuyorum ki şuan bir şey yemezsem ölecekmişim gibi hissediyorum kusuyorum midem bulanıyor ama yiyorum.Çok kötü deneyimlerim oldu.Ya düşünün mide bulantısı hapları iyi gelmedi bana en ağırını yazdı o da fayda etmiyordu.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar