Sorum var Bulantı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde $eyma. .. tarafından oluşturulan Bulantı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 672 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulantı
Konbuyu başlatan $eyma. ..
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Slm kızlar iyi akşamlar dün akşamdan beri karnımda ağrı ve bulantı var sabah istifr etmeye başladım hiç bişey yiyip içemiyorum hastaneye gittim bakmadilar bu bulantı kusmaya ne iyi gelir bilgisi olan yardım etsin nolur çok kotym kizlar
Çubuk kraker iyi gelir, yeşil elma,

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar iyi akşamlar dün akşamdan beri karnımda ağrı ve bulantı var sabah istifr etmeye başladım hiç bişey yiyip içemiyorum hastaneye gittim bakmadilar bu bulantı kusmaya ne iyi gelir bilgisi olan yardım etsin nolur çok kotym kizlar
Slm adaşım🤗🤗bende hamileliğimde azda olsa mide bulantısı cekdim canım tuzlu kraker soda, gaviscon ve leblebi bana iyi geliyordu bı dene istersen sende kuzum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çubuk kraker bana en iyi gelen şey kabak çekirdeği leblebi birde aç kalma daha çok miden bulanır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar