Bulanti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem kzlrmk tarafından oluşturulan Bulanti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 646 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bulanti
Konbuyu başlatan Ozlem kzlrmk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Dilann

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar mide bulantiniz kac haftalikken basladi
Benim ilk çocuğumda 2 aylıktı kusma başladı 6 aya kadar yemek içme kesinlikle yoktu serumla yatıp kalkıyordum. Şimdi ki gebeliğimde daha rahatım 3 5 defa kusma oldu başka da olmadı bulantı var sadece şuan 18 haftalık gebeyim. İnşallah senin de olmaz

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Ne guzel icim rahatti olmaz diye😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ilk çocuğumda 2 aylıktı kusma başladı 6 aya kadar yemek içme kesinlikle yoktu serumla yatıp kalkıyordum. Şimdi ki gebeliğimde daha rahatım 3 5 defa kusma oldu başka da olmadı bulantı var sadece şuan 18 haftalık gebeyim. İnşallah senin de olmaz
Insallah cnm ilk hamileligim de benimde oluyodu ama kac haftalik ken basladigini unuttum bunda da hic bi belirti yok simdilik

Dilara 33

Kayıtlı Üye
rank

Insallah cnm ilk hamileligim de benimde oluyodu ama kac haftalik ken basladigini unuttum bunda da hic bi belirti yok simdilik
İlki kız mı erkek mi ydi acaba bebişin cinsiyeti belli mi cnm

İlki kız mı erkek mi ydi acaba bebişin cinsiyeti belli mi cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar