Bunlarda benim yavru kuşlarım 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Bunlarda benim yavru kuşlarım 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,001 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bunlarda benim yavru kuşlarım 🥰
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah bakarlar kuzum sen hep dinlen canım benim
Dinleniyorum canım eşim gelene kadar ayağa kalkmamaya çalışıyorum Kayra ne kadar izin verirse işte . Bir sabah kahvaltısı birde kayraya ara öğünler veriyorum sürekli bir şeyler istiyor öyle onun dışında oturuyorum .

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Dinleniyorum canım eşim gelene kadar ayağa kalkmamaya çalışıyorum Kayra ne kadar izin verirse işte . Bir sabah kahvaltısı birde kayraya ara öğünler veriyorum sürekli bir şeyler istiyor öyle onun dışında oturuyorum .
Doğuma kadar inşallah kuzum vaktinde zamanında gelir ayra hanım seni üzmez insalalh Ayşenur benimde öyleydi senin anlattigin gibiydi çok zor vallaha 😟

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Doğuma kadar inşallah kuzum vaktinde zamanında gelir ayra hanım seni üzmez insalalh Ayşenur benimde öyleydi senin anlattigin gibiydi çok zor vallaha 😟
Evet ya Kayra da ağrım yoktu ama erken doğum riski vardı ve tek fark onda kanama oluyordu bunda kanama yok ama aklımı alıyor ya eşim bile şaşırdı. Ne kadar aşağıda haraket ediyor diye. Yani anlatmıyorum ama cidden resmen kaşığımın altında sen sexaryan dikişini biliyorsun onun bile altında haraket ediyor 🥺🥺. Ve her hareketinde resmen sancı veriyor vajınaya çıkacak gibi aynı

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Evet ya Kayra da ağrım yoktu ama erken doğum riski vardı ve tek fark onda kanama oluyordu bunda kanama yok ama aklımı alıyor ya eşim bile şaşırdı. Ne kadar aşağıda haraket ediyor diye. Yani anlatmıyorum ama cidden resmen kaşığımın altında sen sexaryan dikişini biliyorsun onun bile altında haraket ediyor 🥺🥺. Ve her hareketinde resmen sancı veriyor vajınaya çıkacak gibi aynı
Canım benim ya kıyamam kuzum sana annen bidaha gelecekmi yanına vaktinde zamanında doğar canın yakmadan inşallah canım benim bu günlerde gececek

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canım benim ya kıyamam kuzum sana annen bidaha gelecekmi yanına vaktinde zamanında doğar canın yakmadan inşallah canım benim bu günlerde gececek
Annem değilde bebeğin doğumuna 3 4 haft kala ben gideceğim eşimle bir haftalığına inşallah 🙏🏻 sonrada annem gelecek doğuma 1 ay kalacak inşallah yanımda

Tüm sayfalar yüklendi.