Bunlarda benim yavru kuşlarım 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Bunlarda benim yavru kuşlarım 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,027 kez görüntülenmiş, 108 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bunlarda benim yavru kuşlarım 🥰
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah 🧿 Prensesin uslu olduğu her halinden belli paşanın da yaramazlık gözlerden belli 😊 Allah bağışlasın acılarını göstermesin 🥰

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Kız normalde 1 hafta önce gittiğim de sıkıntı yoktu dün eşimle dışarı çıktık. Daha 10. Dakikada belime ağrı girdi dedim normal ama yok yolda yürürken bebek kendini kasmaya başladı sancı verdi kasıklarıma sonra konuşuyorduk resmen kaşığıma giren sancı ile lafım yarıda kaldı olduğum yerde kaldım yani düşün 🤦🏻‍♀️. Zaten karnım sağ ve sol üst kısmı dün sabahtan beri ağrıyor ama nedenini anlamıyorum . Sırtım kemikleri resmen kabına sığmıyor gibi yani parçalanacak gibi vücudum. Kayrada hiç böyle olmadım o kadar erken doğum riski oldu gram vajina ağrısı harç ağrım olmadı
Çok geçmiş olsun canım ya ben gaz yapan bir şeyler yediğimde öyle oluyordu kramp giriyordu bütün vücuduma gözlerim kararıyordu ama herkesin hamileliği farklı kendine boşa eziyet etme bi sor doktoruna belki bir çaresi vardır

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız normalde 1 hafta önce gittiğim de sıkıntı yoktu dün eşimle dışarı çıktık. Daha 10. Dakikada belime ağrı girdi dedim normal ama yok yolda yürürken bebek kendini kasmaya başladı sancı verdi kasıklarıma sonra konuşuyorduk resmen kaşığıma giren sancı ile lafım yarıda kaldı olduğum yerde kaldım yani düşün 🤦🏻‍♀️. Zaten karnım sağ ve sol üst kısmı dün sabahtan beri ağrıyor ama nedenini anlamıyorum . Sırtım kemikleri resmen kabına sığmıyor gibi yani parçalanacak gibi vücudum. Kayrada hiç böyle olmadım o kadar erken doğum riski oldu gram vajina ağrısı harç ağrım olmadı
Dünden beri devam mi ediyor peki kuzum ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah Allah bağışlasın canm
Allah razı olsun canım benim ❤️

Maşallah 🧿 Prensesin uslu olduğu her halinden belli paşanın da yaramazlık gözlerden belli 😊 Allah bağışlasın acılarını göstermesin 🥰
Hiç sorma hiç sorma 🤣Amin amin canım benim Allah razı olsun ❤️

Özele gelirmisin canım

Son düzenleme:

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım ya ben gaz yapan bir şeyler yediğimde öyle oluyordu kramp giriyordu bütün vücuduma gözlerim kararıyordu ama herkesin hamileliği farklı kendine boşa eziyet etme bi sor doktoruna belki bir çaresi vardır
Ya kuzum gaz yapan bir şey de yemedim ki mesela dün sadece bulgur pilavı yedim yanına birde salata. Hayır gaz yapsa midem çok şişiyor o zaman da soda içiyorum düzeliyor ama öyle bir şey değil 🤦🏻‍♀️. Randevuma da var hala au kafayı yedirecek bu çocuk bana uzanınca da belim ağrıyor aşırı ilginç ama

E
Dünden beri devam mi ediyor peki kuzum ya

Allah razı olsun canım benim ❤️

Hiç sorma hiç sorma 🤣Amin amin canım benim Allah razı olsun ❤️

Özele gelirmisin canım
vet kuzu dün geceden beri devam ediyor uyuyunca geçer sandım ama gece uyandığımda resmen bel ağrısından yürüyemedim bile düşün 🤦🏻‍♀️

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Ya kuzum gaz yapan bir şey de yemedim ki mesela dün sadece bulgur pilavı yedim yanına birde salata. Hayır gaz yapsa midem çok şişiyor o zaman da soda içiyorum düzeliyor ama öyle bir şey değil 🤦🏻‍♀️. Randevuma da var hala au kafayı yedirecek bu çocuk bana uzanınca da belim ağrıyor aşırı ilginç ama

E

vet kuzu dün geceden beri devam ediyor uyuyunca geçer sandım ama gece uyandığımda resmen bel ağrısından yürüyemedim bile düşün 🤦🏻‍♀️
Ay valla hamilelik kapalı kutu adamlar boşa 7 sene okumuyor sen ihmal etme randevun gelmese de bir git belki kolay bir çaresi vardır boşa acı çekme

Tüm sayfalar yüklendi.