Buqün 22 haftalık olduk ama 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Buqün 22 haftalık olduk ama 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 809 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Buqün 22 haftalık olduk ama 😔
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok fazla akıntım var sanki böyle altıma kaçırıyorum qibi her 10 dakika da bir iç çamaşır deqişiyorum sizce bu neden olur yada böyle birşey başına qelen var mı çok korkmaya başladım ilk hamileliqimde böyle bir sorunum olmamıştı

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım doktor aşırı akıntı ve normalden çok fazla idrara çıkma şikayetin olursa mutlaka gel demişti bana. İstersen sen de bir görün doktoruna

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar çok fazla akıntım var sanki böyle altıma kaçırıyorum qibi her 10 dakika da bir iç çamaşır deqişiyorum sizce bu neden olur yada böyle birşey başına qelen var mı çok korkmaya başladım ilk hamileliqimde böyle bir sorunum olmamıştı
Akıntı ne renkte canım sarı filansa enfeksiyon olabilir

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Akıntı kıvamlı ise enfeksyon vardir veya hamilelik donemi icin cok normal ama su gibi camasirin islaniyorsa bu skntili bi durum hemen hastaneye gel demisti benim doktorum ,benim en basindan beri erken dogum riskim oldugu icin ilk hamileligimde de 31.haftamda suyum geldi bu yuzden su ile enfeksyonu cok iyi ayirt edebilirim sanirim ama doktorum yinede her gitmemde hatirlatiyo...kıvamlımı yoksa ,cis yapmış gibi ıslaklıkmı var onu gözlemleyip doktorunla iletisime gec canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar