Burnum kanıyor hamilelikten mi acaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Burnum kanıyor hamilelikten mi acaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 380 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Burnum kanıyor hamilelikten mi acaba
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Burnum kanıyor genelde strese girince olunca en çok ama hamilelikten önce olmuyordu sizde de hiç oluyor mu burun kanaması?
Canım gebelikte vücuttaki kan oranı ve kan basıncı çok artıyor burun kanamaları da aşırı olmadığı sürece normal olabilir benimde duştan sonra oluyor ara ara biraz fazla kalırsam suyun altında çıktığım gibi kanamaya başlıyor

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Burnum kanıyor genelde strese girince olunca en çok ama hamilelikten önce olmuyordu sizde de hiç oluyor mu burun kanaması?
Merhaba canim gecmis olsun. Tansiyonunu kontrol ettin mi hic ? Benim iki gun basim agridi ve burnumun içi hep kandi. Doktor kontrolum vardi tansiyonuma baktilar 14 küsur cikti. Hemen hastaneye yonlendirdiler. Kontrol altina aldilar vs. Ben internetten bakinca aslinda yuksek tansiyonun burunkanamasi yapabilecegini okudum. Aslinda iyi birseymis. Hani burun kanamasi bir nevi kurtarici oluyormus ama gebelikte tansiyon sikinti biliyorsundur. Sikinti stres tansiyon yukseltir sen bir kontrol et tansiyonumu cnm

Tüm sayfalar yüklendi.