Bursa kadin doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde mavi mavi88 tarafından oluşturulan Bursa kadin doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 422 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bursa kadin doğum
Konbuyu başlatan mavi mavi88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mavi mavi88

mavi mavi88

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim dokdorumda illa sezeryan demedi zaten ama suni sanciyla bile acilmam olmadı kaç kere alttan muane edildm doğuma kadar oyuzden alındım sezeryana epiduralle normal doğuma gircekdim olmadı sendemi benim gibi korkuyosun normalden🤗🤗
Ben çok korkuyorum ve şuan çok zor zamanlardan geçiyorum birde hamilelik birde üzerine normal doğum korkusu işte psikolojim alt üst bu aralar🙁 kendi kendimi teselli ediyorum yaşım 35 miyom var birde bel fıtığım var sanırım ondan endişeliyim çok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Farketmiyor canım ben onda sezeryan oldum gayet çabuk bitti ve aşırı ilgilendiler hasthaneden çıkana kadar özel ama parasını haketti gerçekten sezeryan dikişim azdı öbür gün yaramın üzerini açtılar sprey sıktılar aynı gün duş da alabilirsin dedi hani şehir hastanesi de iyi ama Medicana bayağı iyiydi bunda 24 bin istediler depremzede olduğumuz için o kadara yaptiramazdim o yüzden şehir hastanesinde yaptım orası da çok ilgili çabuk sürdü hatta doktor da gece sezeryan olduğum için başka doktor girdi o yüzden adını hatırlamıyorum bayan bir doktordu
Sizlerede çok gecmiş olsun 24 bin ozaman bu senenin fiyatı değilmi yani birde internetten araştirdim nekada doğru. Bilmiyorum internette okudum normal doğumda epidural yani prensen doğum oluyormuş normal doğum ama hiç acı hissetmiyormuşsun oda biraz yattı aklima sanki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim dokdorumda illa sezeryan demedi zaten ama suni sanciyla bile acilmam olmadı kaç kere alttan muane edildm doğuma kadar oyuzden alındım sezeryana epiduralle normal doğuma gircekdim olmadı sendemi benim gibi korkuyosun normalden🤗🤗
Ben bugün araştırdım epiduralla normal doğumu tabi ondada anestezi doktoru çok önemli diye yazıyor birde isteğe göre olmuyormus annenin sağlık durumuna göre oluyormuş benim aklıma oda yattı aslında eğer acil a olup normale yonelirsem ozaman normalde epidural istiycem ücret olarak hepsinden fazlaymış ama öyle yazıyor nette

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.