Sorum var Bursa şehir hastanesi

• Konbuyu başlatan Gökyüzü
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökyüzü tarafından oluşturulan Bursa şehir hastanesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 486 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bursa şehir hastanesi
Konbuyu başlatan Gökyüzü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20
G

Gökyüzü

Guest
İyi günler arkadaşlar bursa şehir hastanesi kadın doğum doktoru Serhat Ünal'a giden var mı nasıl bir doktordur .

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İyi günler arkadaşlar bursa şehir hastanesi kadın doğum doktoru Serhat Ünal'a giden var mı nasıl bir doktordur .
Merhaba canım doğumumu orada yaptım iki doktora gittim ama isimlerini unuttum ya çok iyiler ilgililer isimlerini hatırlayınca sana dönüş yaparım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Serdar Türklaya gitmiştim Galiba öbürü de Murat Hafşındı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Serdar Türklaya gitmiştim Galiba öbürü de Murat Hafşındı

yasemin doğru

Kayıtlı Üye
rank
Bende bursa şehir hastanesinde doğum yapıcam Allah izin verirse.. Doktor arayısındayım.. Şuana kadar duyduğuma göre yılmaz çetin varmış o iyimiş

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bende bursa şehir hastanesinde doğum yapıcam Allah izin verirse.. Doktor arayısındayım.. Şuana kadar duyduğuma göre yılmaz çetin varmış o iyimiş
İnşallah canım benim iyice bak ben doğuma kadar aynısına pek randevu bulamadım gerçekten sağ salim kucağına alırsın inşallah çok ilgililer gerçekten doğumdan önce doğum anında sonrası çok ilgileniyorlar

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben bursa sehir hastanesinde dogum yaptim sureklide ordaki doktora gidiyordum doktorumun adi elif öğe guzel ilgileniyor guler yuzlu ama tabi bizim insanimiz randavusu olmadan da iceriye girdiginde sinirleniyordu ben sehir hastanesinden cok memnunum dedigin doktoru bilmiyorum hic gitmedim

Tüm sayfalar yüklendi.