Burun. Tıkanıklığı

• Konbuyu başlatan Kizannesi
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kizannesi tarafından oluşturulan Burun. Tıkanıklığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 584 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Burun. Tıkanıklığı
Konbuyu başlatan Kizannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 4.ay 21 günlük bsbegum usutmus doktora gittik burun speri verdi ama çok etkisini göremedim burnu tikaligi burun aspiratöru ile temizliyorum speeryi sıkıyorum ama bir türlü iylesemedi bazen nefessiz kaliyo napabilirim
Kendi sütünü de burnuna damlatabilirsi canim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar 4.ay 21 günlük bsbegum usutmus doktora gittik burun speri verdi ama çok etkisini göremedim burnu tikaligi burun aspiratöru ile temizliyorum speeryi sıkıyorum ama bir türlü iylesemedi bazen nefessiz kaliyo napabilirim
burnuna cok az kere yagi sure bilirsin canim

Yeni anne Zelal

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar serum fizyolojik alıp siringayla burnuna sıkıp burun aspiratörü ile cekebilirsin çok işe yarıyor başlarda ağlar ama alışır sürekli yaparsan sıkıntı cekmezsin

Kuzum izotonik su ile temizle eczanelerde serum şeklinde sayılıyor al şırınga ile çek temizle ben bebekliginden bari hep öyle yapıyorum oğlum 1 yaşında hala öyle temizliyorum doktor söylemişti damla felan boş aspiratör ile çeksen sadece burnunun içindekini çeker asıl yikaniklik burunun arkasında zaten demişti kuzum ben ilk korktum sağlık ocağında bı yaptırdım gördüm sonra hep kendim yapmaya başladım canım çok rahatlıyor cocuk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum izotonik su ile temizle eczanelerde serum şeklinde sayılıyor al şırınga ile çek temizle ben bebekliginden bari hep öyle yapıyorum oğlum 1 yaşında hala öyle temizliyorum doktor söylemişti damla felan boş aspiratör ile çeksen sadece burnunun içindekini çeker asıl yikaniklik burunun arkasında zaten demişti kuzum ben ilk korktum sağlık ocağında bı yaptırdım gördüm sonra hep kendim yapmaya başladım canım çok rahatlıyor cocuk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Video atacaktım YouTube den yapamadim canım ekran aldım YouTubeye fizyolojik serum ile burun temizleme yaz o attığım ilk videoya gir izle

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-05-11-33-48-456_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-12-05-11-33-48-456_com.google.android.youtube.jpg
    746.5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım serum fizyolojik kullan oda iyi geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar