Burun tıkanıklığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nisan Anneleri kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Burun tıkanıklığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 212 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nisan Anneleri
Konu Başlığı Burun tıkanıklığı
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bebeğim 36 günlük ama burnu tıkalı gece uyurken nefes alıp verirken zorlanıyor ne yapamam lazım aceba?
Dr götür o yazar sana buhar sabah akşam kullanirsin ve soğanı ikiye kes ve karanfil eker gibi köy 20 tane kadar baş ucuna köy öyle daha güzel nefes alır bende hep öyle yaptım baya rahatlatiyo çok geçmiş olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar bebeğim 36 günlük ama burnu tıkalı gece uyurken nefes alıp verirken zorlanıyor ne yapamam lazım aceba?
Benim kızçe de aynı canım küvezde kaldığı vakit üşütmüştü hala tıkalı burnu bana doktorum her gün günde 3 kez yada daha fazla fizyolojik serumla aç dedi . Bir burnununa 1cc kadar. Ben öyle yapıyorum rahatlıyor hatta ilk gün günde 6 kex yapardım şuan 1 yada 2 kez yapıyorum tam 1 aylık oldu bugün

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Benim kızçe de aynı canım küvezde kaldığı vakit üşütmüştü hala tıkalı burnu bana doktorum her gün günde 3 kez yada daha fazla fizyolojik serumla aç dedi . Bir burnununa 1cc kadar. Ben öyle yapıyorum rahatlıyor hatta ilk gün günde 6 kex yapardım şuan 1 yada 2 kez yapıyorum tam 1 aylık oldu bugün
❤️❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.