Sorum var Bütün kadınların ortak derdi bugün ne pisirsem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Bütün kadınların ortak derdi bugün ne pisirsem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,680 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bütün kadınların ortak derdi bugün ne pisirsem
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Türkiye'ye geliyonmu
Bu sene gelemiyorum malesef inşallah nasipse seneye canım 🥰
Türkiye'ye geliyonmu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Demet burada pahalindi kız türk marketlerin malzemesi zaten Almanya'dan geliyor geçen girdim oooo acayip pahali Almanya dedim TL bazında değilde Euro bazında çalışır aysenurun babası o yüzden belki iyi
Ayyy evet canimmm Türk bakmaları normalde pahalı şimdi dahada pahalasti elektriğe gaza zam geldi herşey pahalandi yani Allah yardımcımız olsun inşallah

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Ayyy evet canimmm Türk bakmaları normalde pahalı şimdi dahada pahalasti elektriğe gaza zam geldi herşey pahalandi yani Allah yardımcımız olsun inşallah
Nereye geliyodunuz onceden

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Benim ev ısınma sadece doğalgaz gerisi elektrik o yüzden fatura yüksek geliyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Almanya dah iyi aslında doğru söylüyorsun Türkiye'de maaşlar malum pahalılık hat safhada Allah yardım etsin tabi issizlikte var
Aynen canım şimdi dolat bazında çalışıyor Türkiye'ye göre kat kat daha fazla para alıyor hem kardesim okuyor hem babam ev yaptırıyor onun için vs kardesimin dil kursu paraları hep ordan geliyor sağolsun 2 yıl sonra emekli olacak ama iste

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım şimdi dolat bazında çalışıyor Türkiye'ye göre kat kat daha fazla para alıyor hem kardesim okuyor hem babam ev yaptırıyor onun için vs kardesimin dil kursu paraları hep ordan geliyor sağolsun 2 yıl sonra emekli olacak ama iste
Canim gurbette çalışan çok zor ama en azından parası güzel Allah güç kuvvet versin babana hakkı odenmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar