Sorum var büyük tuvalet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cansuayaz tarafından oluşturulan büyük tuvalet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,216 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı büyük tuvalet
Konbuyu başlatan cansuayaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsın canım var mı gelişme
aynıyım kuzum ya 10 dakikadan aşağıya inmedi kasılmalarım duşda aldım yürüyüş yapıyorum aynı devam ediyor yürüdükce alttan çok baskı oluyor hah geliyor diyorum ama gelmiyor 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç hafdalıksın canım doğum belirtisi ola bilir isdersen bir doktora git
36+4 canım muhtemelen doğum başlıcak ama bir türlü başlıyamadı çünkü geçen hafta nişanım da gelmişti 3 cm açılma vardı

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
aynıyım kuzum ya 10 dakikadan aşağıya inmedi kasılmalarım duşda aldım yürüyüş yapıyorum aynı devam ediyor yürüdükce alttan çok baskı oluyor hah geliyor diyorum ama gelmiyor 😅😅

36+4 canım muhtemelen doğum başlıcak ama bir türlü başlıyamadı çünkü geçen hafta nişanım da gelmişti 3 cm açılma vardı
Hakkında hayırlısı İnşaALLAH canım hanstaneye gitdinmi canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Hayırlısı olsun canım miniğin haraketlerini de takip et ama onu ihmall etme azalma olursa direk hasteneye git

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar