Sorum var Caltaklar🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nara.mecid tarafından oluşturulan Caltaklar🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 387 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Caltaklar🥲
Konbuyu başlatan nara.mecid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nara.mecid

nara.mecid

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar benim hamilelik doneminde memede catlaklar oluwtu rengi koyulasti ve karnimda bacaklarimda popoma kadar catlaklar var sizce dogumdan sonra azalirmi gidermi ya nasil olucak bilmiyorum yasayan varmi boyle birsey yag krem surmeme ragmen catlaklari onleyemedim

Selam kizlar benim hamilelik doneminde memede catlaklar oluwtu rengi koyulasti ve karnimda bacaklarimda popoma kadar catlaklar var sizce dogumdan sonra azalirmi gidermi ya nasil olucak bilmiyorum yasayan varmi boyle birsey yag krem surmeme ragmen catlaklari onleyemedim
Merhaba canim ayni durumu bende yaşadim ama malesef gitmiyor 1yil 2ay oldu hiç azda olsa azalma olmadi ayni
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canim ayni durumu bende yaşadim ama malesef gitmiyor 1yil 2ay oldu hiç azda olsa azalma olmadi ayni
Ama meme renki koyulasmasi zamanla geciyor

nara.mecid

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama meme renki koyulasmasi zamanla geciyor
Off yaa sanirim beden elastik olmadigindan oluyor boyle durumlar bedenime bakinca deliriyorum 😬

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende
doğum yaptıysan sana homm life nın ürünlerini öneririm . Benim ilk bebeğimde hematan ve tifo kullandım ama ilinci doğumda etki etmedi bu ikisi. Sonradan homm life ürünlerini aldım . Kulanıyorum 3 ayda etki etti . Düzenli kullanımda istersen yardımcı da olabilirim .

Kac yasindasiniz ben 21 ama benimki bedenimle ilgili oldugunu dedi yani yakinlarimdada hamileler var ancak bedenlerime hic bir cizik dusmemish bence deri ile iligi yasin alakasi yok
18yasimdayim canim evet hem onunla hemde deri hassasligiyla alakalandirdi ben 16yasimdan hamilelik gecirdim ondan doktorum bana oyle soylemisdi cocuk derisi soylemisdi ondan olada bilir

nara.mecid

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.