Beta HCG

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Beta HCG başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,197 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Beta HCG
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İyi akşamlar kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz
Bı sorum olacak adet günüm iki geçti bende sağlık ocağında dün kan verdim bugün sonuçları aldım beta HCG 384 çıkmış hamilelik var evet ama değer çok düşük doktorda öyle söyledi , çok korkuyorum dua edin kızlar, randevu yok bulamıyorum yarın eşim arkadaşıyla konuşacak kabul ederse doktora randevu almadan görüncem bakalım ne diyor
Canım kesin sonuç alabildn mi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi akşamlar kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz
Bı sorum olacak adet günüm iki geçti bende sağlık ocağında dün kan verdim bugün sonuçları aldım beta HCG 384 çıkmış hamilelik var evet ama değer çok düşük doktorda öyle söyledi , çok korkuyorum dua edin kızlar, randevu yok bulamıyorum yarın eşim arkadaşıyla konuşacak kabul ederse doktora randevu almadan görüncem bakalım ne diyor
Sağlıkla inşallah alırsın kucağına canım durum nedir

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin inşallah canım, sen nasılsın Umut nasıl
Bende iyiyim mariyam çok şükür ama kan degerlerim çok düşük vitamin B12 ilaç tedavisi başladı hafataya gidicem insallah duzelir kan degerlerim berbat olmuş umut çok şükür iyi teyzesi çok yaramaz her yere giriyor 🥰 sen naislsin canım Ali nasil

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende iyiyim mariyam çok şükür ama kan degerlerim çok düşük vitamin B12 ilaç tedavisi başladı hafataya gidicem insallah duzelir kan degerlerim berbat olmuş umut çok şükür iyi teyzesi çok yaramaz her yere giriyor 🥰 sen naislsin canım Ali nasil
Çok geçmiş olsun canım, bol bol keçi boynuzu pekmezi tahin ve kuru bakliyat tüket hemen düzelir, bende yedi yıldır bu şekilde sürekli düşüp duruyor, bir aydır bişey yiyip içemiyorum mide bulantısından , sanırım bu yüzden değerlerim tekrar düşmüş çünkü hiç halim yok başım dönüyor gözüm kararıyor saçlarım dökülmeye başladı, seninki merak etme yeniyse hemen düzelir inşallah dikkat et kendine,
Yerim onu ben kurban olurum yerime öp bolca . Bende iyi işte idare eder canım ömerde iyi çok şükür

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım, bol bol keçi boynuzu pekmezi tahin ve kuru bakliyat tüket hemen düzelir, bende yedi yıldır bu şekilde sürekli düşüp duruyor, bir aydır bişey yiyip içemiyorum mide bulantısından , sanırım bu yüzden değerlerim tekrar düşmüş çünkü hiç halim yok başım dönüyor gözüm kararıyor saçlarım dökülmeye başladı, seninki merak etme yeniyse hemen düzelir inşallah dikkat et kendine,
Yerim onu ben kurban olurum yerime öp bolca . Bende iyi işte idare eder canım ömerde iyi çok şükür
Allah razı olsun mariyam 9 aydır böyle bakalım bu sefer nediyecekler alım büyümüstur sende yerime op kuzum canım benim bolca dinlen sen ilk aylar çok kötü geçer mesla benim 6 ay boyunca bulantim oldu doktora ne zaman gidiceksin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar