çam sakuraya işitme için randevu alınıyormu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde hayalll tarafından oluşturulan çam sakuraya işitme için randevu alınıyormu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 147 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı çam sakuraya işitme için randevu alınıyormu
Konbuyu başlatan hayalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi 👼🏼🧿

hayalll

Kayıtlı Üye
rank
merhaba sevgili anneler ikiz bebeklerim işitmeye gitmesi gerekiyor özel hastanede doğum yaptim erken dogdular orda yapıldı ama tekrar kontrol amaçlı bir kerede devlet Hastanesi'nde işitmelerini yaptirmamizi söylediler çam sakura Hastanesi'ne işitme testi yaptirmak icin randevu aliniyor mu direk gitsek işitme testleri yapilir mi

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
merhaba sevgili anneler ikiz bebeklerim işitmeye gitmesi gerekiyor özel hastanede doğum yaptim erken dogdular orda yapıldı ama tekrar kontrol amaçlı bir kerede devlet Hastanesi'nde işitmelerini yaptirmamizi söylediler çam sakura Hastanesi'ne işitme testi yaptirmak icin randevu aliniyor mu direk gitsek işitme testleri yapilir mi
Kuzum normalde çocuk doktoruna randevu alıp o gerek duyarsa işitmeye yolluyor orda sana gün veriliyor normal işitmeye musiatlik varsa Direk alıyor diğer uzun olan işitme test içinde randevu veriyor bnm oğlumda özelde doğurdum erken doğdu doğum hastanenin sevki vardı o hastaneye o yüzden Direk gittik bize orda gün verildi normalde sevkin yoksa randevu almadan hiç bir şekilde bakmıyor

hayalll

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum normalde çocuk doktoruna randevu alıp o gerek duyarsa işitmeye yolluyor orda sana gün veriliyor normal işitmeye musiatlik varsa Direk alıyor diğer uzun olan işitme test içinde randevu veriyor bnm oğlumda özelde doğurdum erken doğdu doğum hastanenin sevki vardı o hastaneye o yüzden Direk gittik bize orda gün verildi normalde sevkin yoksa randevu almadan hiç bir şekilde bakmıyor
bence var kadın sordu hangi hastaneye sevk isterseniz ben çam sakuraya dedim tamam oraya açıyorum dedi sevkimiz varsa gitsek yaparlarmi oraya direk

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
bence var kadın sordu hangi hastaneye sevk isterseniz ben çam sakuraya dedim tamam oraya açıyorum dedi sevkimiz varsa gitsek yaparlarmi oraya direk
Benide sevk ettiler benm o gün kalbe kontörlü vardı hazır gitmişken istemeye girelim dedim şansa gittik musaitlik vardı aldı bu 5 olan 2 kulaktan olana baktı cnm itiraz etmedi ama diğer uzun olan isitme testine de 6 eylüle randevu verdi sen istersen sevkinle sabah erken git isitme bölümüne sevkimiz var de orda doktora 7
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benide sevk ettiler benm o gün kalbe kontörlü vardı hazır gitmişken istemeye girelim dedim şansa gittik musaitlik vardı aldı bu 5 olan 2 kulaktan olana baktı cnm itiraz etmedi ama diğer uzun olan isitme testine de 6 eylüle randevu verdi sen istersen sevkinle sabah erken git isitme bölümüne sevkimiz var de orda doktora 7
Orda doktora soruyor cnm oda kayıt aç diyor bakıyor diğeri için zaten randevu vericek şansına inşallah boşluk vardır cnm bugün rop göz için gittim bende sen kontrollerine getirdin mi hiç

Cnm doğumdan sonra hemşireler zaten yönlendiriliyor eğer tek seferde bebeğin kulağı geçmese işitme testini onlar gün veriyorlar o gün gidecen bakacan 3 defa yapılır eğer 3 cusu geçmese test başka bir yere yönlendiriliyor ama sen hastanede göstermedi mi işitme testini cnm?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok cnm randevu al bence en doğrusu eline geçer insalh ben konuyu yanlış anladım az önceki yazdığım 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar