Can sıkıntısı ☹️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Can sıkıntısı ☹️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,584 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Can sıkıntısı ☹️
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşimle aram bozuk çok canım sıkılıyor ben annem gildeyim eşim yaylaya gitti orda şebeke de yok arayamıyorum da dün gitti salı günü ne kadar kalacakmış orda ben üzülüyorum bebeğim de üzülüyormudur acaba☹️😐, gel beni al dedim geçen, bayramda
Kızlar eşimle aram bozuk çok canım sıkılıyor ben annem gildeyim eşim yaylaya gitti orda şebeke de yok arayamıyorum da dün gitti salı günü ne kadar kalacakmış orda ben üzülüyorum bebeğim de üzülüyormudur acaba☹️😐, gel beni al dedim geçen, bayramda gelirim diyor
Uzat ayaklarini annenlerde keyfine bak cnm illaki gelicek sen ustüne düştükce naza gecer sallama

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşimle aram bozuk çok canım sıkılıyor ben annem gildeyim eşim yaylaya gitti orda şebeke de yok arayamıyorum da dün gitti salı günü ne kadar kalacakmış orda ben üzülüyorum bebeğim de üzülüyormudur acaba☹️😐, gel beni al dedim geçen, bayramda gelirim diyor
Bence sen kendini biraz geri cek arama o seni arar zaten inşallah düzelir kuzum aranız Allah huzur verdik inşallah ❣️

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım. Annemlerdeydim bugün gelip seni alacağım dedi babam da benim için yemek yaptırıyordu akşama. şimdi gelme yada gel akşam yemek yiyip döneriz dedim diye huylandı bide önceki gün biraz tartışmıştık sonra yaylaya gideceğim ben sen kal kalıyorsan orda dedi bende keşke gelecem dediğinde tamam deseydim dedim o yüzden pişmanım biraz
Baban senin için yemek yaptırmış kalıcaksın tabi canım sen kötü bişey dememişsin ki eşine bide eşinin buna saygı duyup tamam aşkım yemek yedikten sonra döneriz demesi lazımdı şahsen biz eşimle babamlara gittiğimizde yada ben bi kaç gün orda kaldığımda eşim beni almaya geldiğinde hep öyle yaparız beraber akşam yemek yedikten sonra babamlardan döneriz.sen içini ferah tut balım kendinide üzme sana ve bebeğine yazık sen kötü bişey dememişsin tamammı 😊😊♥️♥️

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Baban senin için yemek yaptırmış kalıcaksın tabi canım sen kötü bişey dememişsin ki eşine bide eşinin buna saygı duyup tamam aşkım yemek yedikten sonra döneriz demesi lazımdı şahsen biz eşimle babamlara gittiğimizde yada ben bi kaç gün orda kaldığımda eşim beni almaya geldiğinde hep öyle yaparız beraber akşam yemek yedikten sonra babamlardan döneriz.sen içini ferah tut balım kendinide üzme sana ve bebeğine yazık sen kötü bişey dememişsin tamammı 😊😊♥️♥️
Haklısın canım. Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Dün gece yayladan dönmüş ama hiç aramadı bile beni 😐

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar