CANIM ANNELER DOĞURDUM 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Beren’in Annesi 🧚♀️ tarafından oluşturulan CANIM ANNELER DOĞURDUM 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,059 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 42 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı CANIM ANNELER DOĞURDUM 🥰
Konbuyu başlatan Beren’in Annesi 🧚♀️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
S
Ooo masallah ne güzel yakınmışiz hayırlısı ile gelsin yakışıklı
Sağol canım inşallah seninkide sağlıkla gelir😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

sen bir haftaya dogurursun bence hissediyorum 🥰

kaç kilo doğdu canım benim
Sağol canım inşallah zaten birbucuk haftamız var 40 ı bulmaz dedi doktor inşallah öyle olur 😅

Biz bence aynı anda doguracagiz. Benimde bugün 38+

Bizlerde varız canım. Mayıs annesi bayağı var uygulamada

Allah şifa versin acılarını dindirsin. Haftasına göre kilosu da çok iyi maşallah. Hemen Allah'ın izniyle toparlarsiniz. Gözünüz aydın olsun ❤️

Allah şifa versin acılarını dindirsin. Haftasına göre kilosu da çok iyi maşallah. Hemen Allah'ın izniyle toparlarsiniz. Gözünüz aydın olsun ❤️
Olabilir canım 38+kaçtı senin baya yakınız herşey olabilir 😅

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yaptım sezeryana alındım kızım sağlıklı çok şükür yanımda dualarınız için rabbim sizden razı olsun inşallah hepiniz ağrısız kurtulursunuz biz kavuştuk hepiniz kavuşun inşallah ❤️
Gözün aydın canım allah anaalı bablı büyütsün 😊sıra bizde inşşlh azkaldı bizimde🤗

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yaptım sezeryana alındım kızım sağlıklı çok şükür yanımda dualarınız için rabbim sizden razı olsun inşallah hepiniz ağrısız kurtulursunuz biz kavuştuk hepiniz kavuşun inşallah ❤️
Gözün aydın canım kaç haftalık doğdu bebiş hafta olarak bizden gerideydin herhalde yanlış hatırlamıyorsam

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
gözünüz aydın, Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah. bol bol sütünüz olsun yavrunuza şifa olsun. gaz sorunu olmasın, güzel güzel uykuları olsun🙏

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok sevindim canım inşallah sağlıkla büyüsün Rabbim sana bağışlasın 🥰🥰 darısı bekleyen bütün annelerin başına olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar