Can─▒m sikildi­čśú

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim taraf─▒ndan olu┼čturulan Can─▒m sikildi­čśú ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,615 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 43 yorum ve 4 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Can─▒m sikildi­čśú
Konbuyu ba┼člatan Heyatim
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Heyatim

Yazg├╝l├╝(semra)

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 Eyl├╝l 2021
Benim ilk bebek sezaryen do─čum oldu kontrol e gitmi┼čtim acil ameliyat a ald─▒ doktor bebe─čin kalp at─▒┼člar─▒ yava┼člam─▒┼č bunu bilmiyorum ┼×ubat 12de doktor kontrol├╝nde bakal─▒m ne diyecek can─▒m en son plesanta a┼ča─č─▒da dedi 33+5 bende senin do─čum nas─▒l doktor la konu┼čtun mu
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Sa─čol can─▒m ne ├žabuk gecmis zaman
Evet ya normalde ocak on du erken geldi han─▒m efendi yoksa belkide yeni dogmustu

Vllahi bu dedginde do─čru kuzum ama vlla bu son aylarda ├žekilecek gbi dgl ilk gebeligmde ├Âyle dgldi ya ne a─čr─▒ ne sizi bukadr dgldi ┼čuan 36 haftlhm k─▒z oturdgmda bir baca─č─▒m─▒ elimle tutup hareket ettriyorum tak─▒ aya─ča kalkana kadr vel has─▒l ├žok geciyr bu aralar rabbim hayirlisyla dogurmayi nasip etsin hepimize

Ma┼čallah oldumu okadar k─▒z d├╝n gibiydi do─čum yptn b─▒ s├╝r├╝ badireler atlattn bizde niye gecmiyr yahu
Ya olmu┼č can─▒m i┼čte bak sizden de gitmi┼č bi 25 g├╝n ama gebelikte gecmiyo saniyon ­čśÇ­čśë

Benim de sol elimin parmaklar─▒n─▒ katlayamuyordum d├╝n gece saat 4te uyand─▒m dedim tamam do─čuma kadar tek elle idare edece─čim Allah a ┼č├╝k├╝r 11gibi d├╝zeldi ├Âdem olmu┼č ellerim ayaklarim Allah'─▒m t├╝m hamile ve ┼či┼čko karde┼člerime yard─▒m etsin
Tuzlu yeme canim sakin bol su t├╝ket sa─čl─▒kla bir kurtulsaydiniz t├╝m hamilelere sa─čl─▒kla bebeklerine kavu┼čmay─▒ nasip etsin in┼čallah

Benim de sol elimin parmaklar─▒n─▒ katlayamuyordum d├╝n gece saat 4te uyand─▒m dedim tamam do─čuma kadar tek elle idare edece─čim Allah a ┼č├╝k├╝r 11gibi d├╝zeldi ├Âdem olmu┼č ellerim ayaklarim Allah'─▒m t├╝m hamile ve ┼či┼čko karde┼člerime yard─▒m etsin
Tuzlu yeme canim sakin bol su t├╝ket sa─čl─▒kla bir kurtulsaydiniz t├╝m hamilelere sa─čl─▒kla bebeklerine kavu┼čmay─▒ nasip etsin in┼čallah

Ah canimm gidicekde yakinimda hic kimsem yok

Cok su icme canim wiwliklere sebeb oluyor

Kiyamamm opuyorum balimi cokk bende sag salim alayim kucagima inwallah

Canim ya hey mawallah ­čśś­čĄŚ­čĄŚ

Amin canim aminn­čśś­čĄŚ­čĄ▓­čĆ╗

Bende bildiyin gibi canim sikici zaman daraliyorum artik zaman kecsin gelsin istiyorum

Inwallah canim inwallah sen necesen nece gedir balaca qizimiz necedir
Aaa bana da su i├ž demi┼čti doktor

Ayyy kuzum ben dogurdum dar─▒s─▒ sizleri zaman duruyor gibi
Nasil oldun canim sen bebek nas─▒l a─čr─▒m ├žok mu

Ayyy kuzum ben dogurdum dar─▒s─▒ sizleri zaman duruyor gibi

Son d├╝zenleme:

Helin in annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 Aral─▒k 2021
Evet ya normalde ocak on du erken geldi han─▒m efendi yoksa belkide yeni dogmustu

Ya olmu┼č can─▒m i┼čte bak sizden de gitmi┼č bi 25 g├╝n ama gebelikte gecmiyo saniyon ­čśÇ­čśë

Aaa bana da su i├ž demi┼čti doktor

Sagolun canlar iyiki vars─▒n─▒z ­č弭čÖĆ­čśś

Heyatim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 Temmuz 2021
Saglikla kurtulun canim d├╝ne kadar g├╝n sayiyorduk zaman gecmiyordu ┼čimdi bebe─čim 25 g├╝nl├╝k oldu zaman ac─▒mas─▒z nas─▒l da geciyo
Cok tewekur ederim canim benim Amin

Ben daha 25 haftaligim bende ayni durumdayim bi oglum var onunla hamillelik biraz yorucu ge├žiyor bir an ├Ânce dogsada rahat hereket etsem diyorum
Off anliyorum benim ilk hamileliyim canim kolay gelsinn

Aa bes mene hekim.deyir cox su ic mecbur ice bilim deye limon qatiram suya mende su icende sisrem amma gel bu ruslari qandir
Vallah canim meni qoymurlar deyirler cox su icirsen bedenin wiwir bu wiwliklerde sudandir cay icirem yada meyve yeyeirem susayanda gunde 1 defe.2 defe su icirem coxu cay icirem hem sut toplansin hemde susuzluqum yatsin

Benim ilk bebek sezaryen do─čum oldu kontrol e gitmi┼čtim acil ameliyat a ald─▒ doktor bebe─čin kalp at─▒┼člar─▒ yava┼člam─▒┼č bunu bilmiyorum ┼×ubat 12de doktor kontrol├╝nde bakal─▒m ne diyecek can─▒m en son plesanta a┼ča─č─▒da dedi 33+5 bende senin do─čum nas─▒l doktor la konu┼čtun mu

Benim dogum normal canim rabim izin verirse inwallah bizede 12 wubata kimi vakit koydu doktorum))) 13 wubatda kendi dogum gunum bakalim bizimki ne zaman gelecek bende en son gitiyimde awagida dedi qayetde guzel oturmuwdu wimdi bilmiyorum ama­čśä

Benim dogum normal canim rabim izin verirse inwallah bizede 12 wubata kimi vakit koydu doktorum))) 13 wubatda kendi dogum gunum bakalim bizimki ne zaman gelecek bende en son gitiyimde awagida dedi qayetde guzel oturmuwdu wimdi bilmiyorum ama­čśä
Sagolun canlar iyiki vars─▒n─▒z ­č弭čÖĆ­čśś
Sende canim benimÔÖą´ŞĆ­čśś

Heyatim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 Temmuz 2021
Ayn─▒ haftadayizz 35+3 ,bende ├žokkk bunald─▒m skld─▒m piskolojikmen hic iyi degilim biran evvel dogurmak istiyorum ama ├žokda korkuyorum,Rabbim hakk─▒m─▒zda hay─▒rl─▒s─▒n─▒ nasip etsin insallahhh­čÖĆ
Amin canim inwallah ne guzel yaa dogunca haber edelik bir birmize mutlaka ­čĄ▓­čĆ╗­čĄ▓­čĆ╗­čĄę

Gizemr├╝ya

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 A─čustos 2021
Saglikla kurtulun canim d├╝ne kadar g├╝n sayiyorduk zaman gecmiyordu ┼čimdi bebe─čim 25 g├╝nl├╝k oldu zaman ac─▒mas─▒z nas─▒l da geciyo
Ma┼čallah can─▒mmm­čą░­čž┐ hayirlisiyla bide benimki ├ž─▒ksayd─▒ yemin ederim d─▒s basur , bel agrisi,mide bulantisi,kasik agrisi,rahim a─čr─▒s─▒, siskinlik,nefes darligi,catlaklar­čÖä­čÖä­čśú valaha bunaldim hele basur su 2 gundur azd─▒ hay─▒rl─▒s─▒yla bi bitseydi

Nasilsiniz ne yapiyorsunuz? Canim cok sikildi bunaldim sanki zamanda bi turlu gecmek bilmiyor 35+2 artik wu gunler bitsede ((moralim 0 yaa
Ayn─▒ moddayim yeminle hic keyfim yok hay─▒rl─▒s─▒yla bi dogursaydik­čśľ­čśó

T├╝m sayfalar y├╝klendi.