Canım sikildi😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Canım sikildi😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,857 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canım sikildi😣
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Ahh cnm bnde senin gibiydim bu günleri çok özlersin bnm ki 2 buçuk aylık oldu zmn ne çabuk geçiyor diyorum hamilelikte bir türlü geçmek bilmiyordu
Ah canimm gidicekde yakinimda hic kimsem yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynıyız canım hele ben bugünü pazar zannediyorum o derece zaman durmuş benim için 33+5 su içiyorum şimdi haberlerde açık hep de gara haber ☹️
Cok su icme canim wiwliklere sebeb oluyor

Benimde bebem 20 günlük ama bana da zaman geçmiyor çünkü hiç uyumuyor essek sıpası Bi uyusaydı diyorum
Kiyamamm opuyorum balimi cokk bende sag salim alayim kucagima inwallah

Alpaslanla mücadele ediyorum gece olunca sabah olsun sabah olunca gece olsun istiyorum hiç rahat vermiyor artık peşindeyim sürekli 🤕🤕 Geçer kuzum geçer öyle düşünme bak benimki 10 aylık oldu bile zaman çok çabuk geçiyor stres yapma
Canim ya hey mawallah 😘🤗🤗

Ayyy kuzum ben dogurdum darısı sizleri zaman duruyor gibi
Amin canim aminn😘🤗🤲🏻

Acilden geldim bende geceden beri ağrım vardı enfeksiyonum tekrarlamış doktorlarda sağolsun güzel moral bozuyor😂😂 dinleniyorum bende sen nasilsin
Bende bildiyin gibi canim sikici zaman daraliyorum artik zaman kecsin gelsin istiyorum

Canim qucagina alanda butun bu sixintilari agrilari unutacaqsan🥰
Inwallah canim inwallah sen necesen nece gedir balaca qizimiz necedir

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Haberlere hiç bakma , türkiye haberleri.kabus gibi.resmen
Haklısın canım hep kötü şeyler hele bı Suriye li 7aylik eşini bayılan a kadar dövmüş elleri kırılsın

Ah canimm gidicekde yakinimda hic kimsem yok

Cok su icme canim wiwliklere sebeb oluyor

Kiyamamm opuyorum balimi cokk bende sag salim alayim kucagima inwallah

Canim ya hey mawallah 😘🤗🤗

Amin canim aminn😘🤗🤲🏻

Bende bildiyin gibi canim sikici zaman daraliyorum artik zaman kecsin gelsin istiyorum

Inwallah canim inwallah sen necesen nece gedir balaca qizimiz necedir
Tamam canım

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım hep kötü şeyler hele bı Suriye li 7aylik eşini bayılan a kadar dövmüş elleri kırılsın

Tamam canım
Banada cok su icmemi yasakladilar susuzluqun olduqunda cay falan ic yada mandalina falan ye sususzluqun kecsin su icdikce benden wiwiyor buzda bize ziyan tabi normal dogumu sende sezeryanmi canim?

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Nasilsiniz ne yapiyorsunuz? Canim cok sikildi bunaldim sanki zamanda bi turlu gecmek bilmiyor 35+2 artik wu gunler bitsede ((moralim 0 yaa
Ben daha 25 haftaligim bende ayni durumdayim bi oglum var onunla hamillelik biraz yorucu geçiyor bir an önce dogsada rahat hereket etsem diyorum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Banada cok su icmemi yasakladilar susuzluqun olduqunda cay falan ic yada mandalina falan ye sususzluqun kecsin su icdikce benden wiwiyor buzda bize ziyan tabi normal dogumu sende sezeryanmi canim?
Aa bes mene hekim.deyir cox su ic mecbur ice bilim deye limon qatiram suya mende su icende sisrem amma gel bu ruslari qandir

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk bebek sezaryen doğum oldu kontrol e gitmiştim acil ameliyat a aldı doktor bebeğin kalp atışları yavaşlamış bunu bilmiyorum Şubat 12de doktor kontrolünde bakalım ne diyecek canım en son plesanta aşağıda dedi 33+5 bende senin doğum nasıl doktor la konuştun mu

Saglikla kurtulun canim düne kadar gün sayiyorduk zaman gecmiyordu şimdi bebeğim 25 günlük oldu zaman acımasız nasıl da geciyo
Sağol canım ne çabuk gecmis zaman

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bu gunlerinizi ararsiniz yine minnoslar orda daha rahat duruyorlar hele bi ciksinlar sıkılmaya degil lavaboya gitmeye firsat bulamiyorsunuz
Vllahi bu dedginde doğru kuzum ama vlla bu son aylarda çekilecek gbi dgl ilk gebeligmde öyle dgldi ya ne ağrı ne sizi bukadr dgldi şuan 36 haftlhm kız oturdgmda bir bacağımı elimle tutup hareket ettriyorum takı ayağa kalkana kadr vel hasıl çok geciyr bu aralar rabbim hayirlisyla dogurmayi nasip etsin hepimize

Benim ilk bebek sezaryen doğum oldu kontrol e gitmiştim acil ameliyat a aldı doktor bebeğin kalp atışları yavaşlamış bunu bilmiyorum Şubat 12de doktor kontrolünde bakalım ne diyecek canım en son plesanta aşağıda dedi 33+5 bende senin doğum nasıl doktor la konuştun mu

Sağol canım ne çabuk gecmis zaman
Saglikla kurtulun canim düne kadar gün sayiyorduk zaman gecmiyordu şimdi bebeğim 25 günlük oldu zaman acımasız nasıl da geciyo
Maşallah oldumu okadar kız dün gibiydi doğum yptn bı sürü badireler atlattn bizde niye gecmiyr yahu

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vllahi bu dedginde doğru kuzum ama vlla bu son aylarda çekilecek gbi dgl ilk gebeligmde öyle dgldi ya ne ağrı ne sizi bukadr dgldi şuan 36 haftlhm kız oturdgmda bir bacağımı elimle tutup hareket ettriyorum takı ayağa kalkana kadr vel hasıl çok geciyr bu aralar rabbim hayirlisyla dogurmayi nasip etsin hepimize
Benim de sol elimin parmaklarını katlayamuyordum dün gece saat 4te uyandım dedim tamam doğuma kadar tek elle idare edeceğim Allah a şükür 11gibi düzeldi ödem olmuş ellerim ayaklarim Allah'ım tüm hamile ve şişko kardeşlerime yardım etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar