Canım sıkkın kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Canım sıkkın kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 567 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Canım sıkkın kızlar
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım bizim kendi işimiz dükkana göremiyorum evde telefon trafiğim çok oluyor bu doğuma kadar böyle olucak doğumdan sonrada ne yapmalı eleman masrafı çok oluyor mecbur bakıyorum işte kızı para yemeyi bilir ama asla o telefonlara bakmaz 🫤 işte bende kendi çocuğumun geleceğini düşük zorundayım o yüzden onun için daha çok çalışmam gerek 2. Evlilikler zormuş Allah kimsenin ilk eşinde ağız tadiniz bozmasın eşimle normal şeyler dışında sorunum yok şükür ama dört dörtlükte değiliz yani işte ikinciyede boşanmayı çok düşündüm ama tam kendi kendimw boşanma kararı aldım baktım hamileyim işte devam ediyor işte o yüzden mecbur çalışıyorum canım
Evle birlikte mi yasiyorsun canım ikinci evliliğin mi Allah yardımcın olsun inşallah canm 🤲 kendini çok da yorma bebeğini düşün

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Evle birlikte mi yasiyorsun canım ikinci evliliğin mi Allah yardımcın olsun inşallah canm 🤲 kendini çok da yorma bebeğini d
Evle birlikte mi yasiyorsun canım ikinci evliliğin mi Allah yardımcın olsun inşallah canm 🤲 kendini çok da yorma bebeğini düşün
Evet evet 2. Evliliğim canım 4 yıl oldu evleneli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haklısın canım çok korkuyorum yine aynılarını yasamaktan benimde 1 tane oğlum var iyi düşünmek lazım
Rabbim den hayırlısıni iste çocuk olunca evlenmek dahada zor diyorlar kimse istemez 2. Bir yüz görmeyi ama nasipten ötesi yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar