Sorum var Canlar bakarmısınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lemanbb20 tarafından oluşturulan Canlar bakarmısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 385 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar bakarmısınız?
Konbuyu başlatan Lemanbb20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan missmadame

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar nihayet bugün doktora gittim. Hcg sonuçlarımı gösterdim güzel dedi. Vitamin falan yazdı. Ama ultrason salmadı beni. Ben bu arada 5 hafta 4 günlük hamileyim. 8 haftada gel kalp atışlarını duyalım dedi ve yolladı beni. Şimdi usg-ye girmenin bi anlamı yokmu gerçekten?
Kuzum ultrasonda bebeğin görünmez zaten sımdi daha küçük oldugu için bidahaki gidişinde görürsün insallah hayrlı haberlerle

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nihayet bugün doktora gittim. Hcg sonuçlarımı gösterdim güzel dedi. Vitamin falan yazdı. Ama ultrason salmadı beni. Ben bu arada 5 hafta 4 günlük hamileyim. 8 haftada gel kalp atışlarını duyalım dedi ve yolladı beni. Şimdi usg-ye girmenin bi anlamı yokmu gerçekten?
Canım bazen kese bebek gözükmüyor o haftalarda hepsini bir görmek için sonra çağırmıştır

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik kesesinin görünmesi in beta htc nin belli bir değer üzerinde olması gerekiyor 1500ün üstündeyse görünür daha yükselmemişse görünmesi için erkendir bu yüzden bakmazlar. Bu durumu benim gibi Googlayabilirsiniz :) 8. Haftada hem kendisini hem kalbini duyabilirsiniz :love:

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar