Canlar bir bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Canlar bir bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 522 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Canlar bir bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben bir liste cikardimda cuma alış verise gidecem eksik olabilir 0.3 ay olucak bebek için gerekli kıyafet anlamında diğer eksiklerini aldım bana bir yazında benim listemle aynımı bir bakayım zahmet olmassa şimdiden teşekkürler annisler
Kuzum ben direk hastane çantasına girecekleri yazıyorum 2-3 takım gecelik veya pijama pijama ve geceliğin önden düğmeli olması kolay emzirme için çok işine yarayacaka sabahlıki birkaç çift çorap ve temiz pamuklu iç çamaşırıe terliki hjyenik ped veya yetişkin bezi 2-3 tane temiz havlu ve sabun ıslak mendil peçete emzirme sütyenie meme ucu için bakım kremi i kirli çamaşır torbasıa hastaneden çıkarken giymek için rahat kıyafet
Bebeğin için ise yenidoğan için 1 paket bebek bezi bebek ıslak mendilie tulum pijama zıbın patik çorap eldiven sık değiştirmen gerekeceğini düşünerek bunlardan 2-3 takım koyabilirsin 2 bebek battaniyesi ve müslin örtü
yumuşak ve küçük havlui biberon emzik ve kutusuı çıkışta giydirmek üzere bebek kıyafet
pişik kremi
inşallah işine yarar ❤️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben direk hastane çantasına girecekleri yazıyorum 2-3 takım gecelik veya pijama pijama ve geceliğin önden düğmeli olması kolay emzirme için çok işine yarayacaka sabahlıki birkaç çift çorap ve temiz pamuklu iç çamaşırıe terliki hjyenik ped veya yetişkin bezi 2-3 tane temiz havlu ve sabun ıslak mendil peçete emzirme sütyenie meme ucu için bakım kremi i kirli çamaşır torbasıa hastaneden çıkarken giymek için rahat kıyafet
Bebeğin için ise yenidoğan için 1 paket bebek bezi bebek ıslak mendilie tulum pijama zıbın patik çorap eldiven sık değiştirmen gerekeceğini düşünerek bunlardan 2-3 takım koyabilirsin 2 bebek battaniyesi ve müslin örtü
yumuşak ve küçük havlui biberon emzik ve kutusuı çıkışta giydirmek üzere bebek kıyafet
pişik kremi
inşallah işine yarar ❤️
Saol canim eksiğim çokmus şimdi anladim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Brn havlı ve peçete almıyorum özel hastanede havlu yada havlu peçete bari verirler herhalde normalde kontrollerde bol veriyorlar
pişik kremi
inşallah işine yarar ❤️

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.