Sorum var canlar ilk önce herkese qeçmiş olsun depremden dolayı bir sorum var lütfən cevaplarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde aysukerimli tarafından oluşturulan canlar ilk önce herkese qeçmiş olsun depremden dolayı bir sorum var lütfən cevaplarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 596 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı canlar ilk önce herkese qeçmiş olsun depremden dolayı bir sorum var lütfən cevaplarmısınız
Konbuyu başlatan aysukerimli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gözde sevim

aysukerimli

Kayıtlı Üye
rank
Saçmalamış benim oğlumun hep 146 ile 160 arasındaydı bana aç mısın dedipinde evet demiştim ondan demişti. Peki sen gittipinde aç mıydın
evet bitanem açdım bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Salam mənimdə 2 ci hamiləliyimdir indi vaxıram siz deyəndən sonra uzi kağızlarıma 17 həftəsində getmişəm 153 dür ürək vurğusu . Məncədə normaldır qorxulu birşey yoxdur
can allah razı olsun canım vallah elə rahatladım ki çünkü oğlumda belə bir şey yaşamamışdım

Gayet normal sıkıntılı bir durum görseydi 2 hafta sonrayada randevu vermezdi zaten. Doktorunu değişmeni tavsiye ederi

Çok teşekür ederim bende öyle düşünüyorum zaten🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
evet bitanem açdım bende

can allah razı olsun canım vallah elə rahatladım ki çünkü oğlumda belə bir şey yaşamamışdım

Çok teşekür ederim bende öyle düşünüyorum zaten🙏
Ondan canım benim . Bir daha ki kontrole tok git bak görürsün normal seyrinde atar

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
pazartesi kontrole gittim bebeğin kalp atışı zayıf dedi doktor 149 muş atışı böyle bir şey yaşayan oldu mu hiç aranızda bu arada 2 aylık hamileyim 3 yeni qeçtim yani 10 hafta 2 günlüğüz
Sağol canım 🙏 149 kalp atışı iyi aslında 120 altı olursa sıkıntı diyebiliriz

gözde sevim

Kayıtlı Üye
rank
pazartesi kontrole gittim bebeğin kalp atışı zayıf dedi doktor 149 muş atışı böyle bir şey yaşayan oldu mu hiç aranızda bu arada 2 aylık hamileyim 3 yeni qeçtim yani 10 hafta 2 günlüğüz
Cnm normal 140 ve 170 arası kalp atışı doğuma kadar böyle korkulacak bişey yok cnm bol bol su iç doktorunu degistir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar