Sorum var Canlar kaç gün kaldı doğuma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Canlar kaç gün kaldı doğuma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,560 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar kaç gün kaldı doğuma
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gule30

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Amin Ayşem inşallah canım Hepimiz sağ sağlim kucamiza alalım inşallah doğumlarimiz kolay olur inşallah bakalım küçük afacanlar kendileri istediği zaman geliyorlar tabi🥰😍💞🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısı hadi bakalim🥰sanada az kalmis
Bugün gayet rahat sancım yok🤗🤗

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bide ben soriyim bu soruyu bende 98 gün
Sağlıkla gelsin canım bebeğin inşallah Rabbim herkesin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin benim artık geri sayma durumum yok bebeğim altı aylık ablaları biri 2 öteki 4 yaşında ve tüplerimi bağlatmak zorunda kaldım çünkü bir sonraki doğumum da hayti riskim çok yüksek olurmuş bu doğumda da vardı zaten ama kurtuldum çok şükür Rabbim e Rabbim herkese gönülden geçeni hakkında hayırlısını versin inşallah 🤲

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ben çoktan doğurdum 2,5 aylık prensesim var 😊😊 Allah bütün anne adaylarının bebişlerini kucaklarına sağ salim almayı nasip etsin inşallah 🥰🙏🏻
Allahım bağışlasın darisi bizlere canim😍🤲
Ben çoktan doğurdum 2,5 aylık prensesim var 😊😊 Allah bütün anne adaylarının bebişlerini kucaklarına sağ salim almayı nasip etsin inşallah 🥰🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla gelsin canım bebeğin inşallah Rabbim herkesin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin benim artık geri sayma durumum yok bebeğim altı aylık ablaları biri 2 öteki 4 yaşında ve tüplerimi bağlatmak zorunda kaldım çünkü bir sonraki doğumum da hayti riskim çok yüksek olurmuş bu doğumda da vardı zaten ama kurtuldum çok şükür Rabbim e Rabbim herkese gönülden geçeni hakkında hayırlısını versin inşallah 🤲
Ay canım amin insalalh sende hayırla. Sağlıkla. Büyüt yavrularını inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar