Canlar slm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Yazgülü(semra) tarafından oluşturulan Canlar slm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,276 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Canlar slm
Konbuyu başlatan Yazgülü(semra)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canımsın sezeryan oldum Allahım hepinizi sağlıkla yavrulariniza kavustursun inşallah hepinize dua ettim çocuğu olmayanlara bekarlara herkese Allahım kabul etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evimdeyim canim teyzesi şuan beni oynatıyor ben yatağa geçiyorum agliyo alıyorum yatiyo son iki saattir böyleyiz

Evimdeyim canim teyzesi şuan beni oynatıyor ben yatağa geçiyorum agliyo alıyorum yatiyo son iki saattir böyleyiz
Opemeye kıyamıyorum ama kokluyorum hepinize de dua ediyoruz dualarını benden esirgemeyen herkese de teşekkür ediyoruz Allah razı olsun hepinizden hadi bakalım sırada seni bekliyoruz

Opemeye kıyamıyorum ama kokluyorum hepinize de dua ediyoruz dualarını benden esirgemeyen herkese de teşekkür ediyoruz Allah razı olsun hepinizden hadi bakalım sırada seni bekliyoruz
Allahım sağlıkla bir avazda kurtulsun hakkinda hayırlı olanı nasip etsin canim

canim Allahım sağlıkla kurtulmayı en güzel destanı yazmayı nasip etsin stressiz mutluluk dolu satırlar yazarsın bizde okuruz inşallah canim

canim Allahım sağlıkla kurtulmayı en güzel destanı yazmayı nasip etsin stressiz mutluluk dolu satırlar yazarsın bizde okuruz inşallah canim
canimsin seve seve kollarım

Amin inşallah canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım

Amin inşallah canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım
Amin rabbim olamayan herkese tattirsin olanada bı an önce kavuşmayı naisp eylesin 😊☺️

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız ben bugün belim agriyo hafif ama hala ayağa kalkarken çok zorlanıyorum doğumdan korkan ben bebeğim kalp atışı zayıf deyince biran önce amaliyata alınmak istedim ki öylede oldu okadar hızlı aldilarki hemşire ojemi siliyordu ki nabız için cihaz taksın diğer hemşire geldi çabuk alıyoruz dedi iki parmağım zorla sildi dusunun doğuma alındım vallahi bir cesaret mi diyeyim bebeğime birşey olur korkusu yüreklendirdi sedyeye oturdum ayağımı sarkittim eğildim iğneyi yaptılar söyleyenler korkmayayim diye söylüyor sanıyordum yok gerçekten agrimiyor sonra hemen ytairdilar doktor geldi iki dk bebegi aldı yoğun bakim hemşirelerin verdi aaaa baktım herşey oluyo ben de tık yok dedim hocam normal doğum yapanda akıl yok doktorun bana dediği doğum yapanda akil yok akkilim dedi haklı😀 neyse bebeğimin kontrolleri yapıldı bu ara ilginç birşey daha duydum dedi rahim için çok sıcak bebek enfeksiyon kapmış olabilir zaten oksijensiz kalmisti hemen alıp yeni doğan ünitesi ne götürdüler bebeğim gidince bende gittim bulantı titreme uyuşukluk değerler herşey yolunda ama ben çok kötü oldum oksijen verdiler son on dk bana saatler oldu nerdeyse sedyeden kalkıp gidecem her defasında bitmedimi diyorum yeni başladık diyorlar neyse sonunda bitti odaya aldılar bebeğim enfeksiyon riskinden takıl yapılmış sonuç bekliyorduk ki versinler derken iki saati geçti yurutmeye geldiler dedim işte o an geldi dedim kaldırdılar şükür korktuğum kadar olmadı oda geçti derken bebeği vereceğiz kıyafetleri verin dediler bizde bir sevinç bebek tam geldi bir bakalım ince mi giyin mis kalın mi derken bilekliklere baktık farklı ipeler koptu eşimi zabdemiyoruz bakanlık polis derken saatler geçti polis tutanak tuttu şimdilik şikayetçi olduk hastaneden artık nasıl bir yol izlenir bilmem ama amaliyathanede bebeğimin resmini israrla söyledikten sonra cektirmistim bebeği ben saniyelik gördüm babası annemler hiç girdi sirek kuveze kafayı yicem kendimi unuttum Allah'tan gördüm aynı büyük oğlum dedim hatta doktora Allah'tan kuşku yok ama ki huzursuzluk yaratan bir olay yani anlayacaginiz canlarım yoğun stresli gebelik sonrası stresli bir doğum ve sonrası yaşadım şu an kuzum göğsümde uyuyo size mesaj yazıyorum teyzeleri bu arada kayınvalidem yerine koy rahat yatsın en rahat yer anasının kucağı dedim koyacaktım besige vaz geçtim 🥰🥰 ay kuzumun kokusuyla size destan yazmışım 😘😘😘😘
Ne güzel maşallah ama doğum hakkında öyle düşünmüyorum zorla doğurtulmak dılında normal doğum daha sağlıklı ve kalıcı bir iz bırakmaz 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.