Canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,382 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlar
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım ya ben sana birşey sormak istiyorum ben şimdi regli oldum dördüncü günü ama rengi tuhaf geliyor kasıklarım ağrıyor biraz normal mi sence

Koyu kırmızı geliyor biraz pembe geliyor acaba adetli iken hamile olan oldu mu
Yani kuzum üstüne gorme olayi var evet kanaman normal renkte istersen sen kanamam bitince bi betana baktir bakalim kafan da soru işareti kalmamis olur

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Yani kuzum üstüne gorme olayi var evet kanaman normal renkte istersen sen kanamam bitince bi betana baktir bakalim kafan da soru işareti kalmamis olur
Aman benim hayat düzene girmez ki yine kavga etti benimle çocuk yüzüne dur düzeltelim kendimizi biraz diyorum konuşuyorum annenin evine git o zaman diyor istersen adliyeye ben götüreyim diyo ya ben ne yapacağım ya

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aman benim hayat düzene girmez ki yine kavga etti benimle çocuk yüzüne dur düzeltelim kendimizi biraz diyorum konuşuyorum annenin evine git o zaman diyor istersen adliyeye ben götüreyim diyo ya ben ne yapacağım ya
Sen bu adamdan 2. Çocuğu yaparsan bence çok büyük riske gireceksin bacım.Allah korusun hiç istemem yuva yıkılsın ama boşanma lafı bir kere açıldı mı illa ki eninde sonunda boşanılır.Bana da derlerdi inanmazdım başıma geldi öyle ikna oldum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sen bu adamdan 2. Çocuğu yaparsan bence çok büyük riske gireceksin bacım.Allah korusun hiç istemem yuva yıkılsın ama boşanma lafı bir kere açıldı mı illa ki eninde sonunda boşanılır.Bana da derlerdi inanmazdım başıma geldi öyle ikna oldum
Gerçekten arkadaşa katılıyorum

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Zaten beni sinir ediyor istiyor ki evde oturayım hep dediği olsun 😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar