Sorum var Canlarim 38 haftadan selamlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Canlarim 38 haftadan selamlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,263 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarim 38 haftadan selamlar
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Ahahah.ya sorma bu süreçte herkes yorum yapıyor, millet okumadan doktor olmus😅
Doktor gün vermiştir sana bana en son 15 demişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canisi❤️💞🤲ilk gebelikde yavaş geçmisti bunda daha hızlı geçti so haftalar yavaş geçiyor ama sanki
Dogru diyosun gülüm benimki hele yaklaştıkça hiç geçmiyor

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
38 olduk çok şükür ben artik bebegimi kucağıma almak istiyorum kiizlar 38 39 dogum gerçekleşiyormuş ne kadar dogruluk payi var şuana kadar hiç yalanci sancı olmadi
Canım ben bugrayi 38+3 günlükken aldım kucağıma suni sancı ile ilk doğum. Ege'yi 40+1 aldım kendi sancimla. Bebeğe bağlı her hamilelik bir olmuyor bebek ne zaman gelmek isterse o zaman

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Bir kaç gündür papatya çayı içmeye çalışıyorum,her gün değil ama,hurma cok cok yiyemiyorum..yarım saat yürüyüş yapıyorum onun dışında nasip ne zman gelirse 😄
Bende hurma iyemiyorum canim

Canım ben bugrayi 38+3 günlükken aldım kucağıma suni sancı ile ilk doğum. Ege'yi 40+1 aldım kendi sancimla. Bebeğe bağlı her hamilelik bir olmuyor bebek ne zaman gelmek isterse o zaman
Normalde suni sanciyla oluyormu dogum yani zamani gelince

Normalde suni sanciyla oluyormu dogum yani zamani gelince
Gun Verdi ama turkiye gibi değil ben fransa da yaşıyorum ve 41 e kadar bekliyorlar bir sıkıntı yoksa,son 22 sine kadar bekleyeceğim normal doğum olmazsa
innşallah canim allah bir,sancida kurtarsın sag salim kucağına almayi nasip etsin

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Beklerken 9 doğuruyorum ya ,bir yandan da bu süreç cook güzel özleyeceğim 🤦‍♀️🙈

Sende de yok mu belirti,sancı vs😁
Yok kuzum yani ara ara biraz karnım ağrıyor ama gebelikte karın ağrısı çok yaşadığım için normal karşılıyorum

Çok şükür sıcaklar gitti rahatladik günlük yuruyuş her gün temizlikle ugraşiyorum yarin da gorumcemler gelecek buraya girmeye zamanim olmiyacak gibi geliyor ,😪

He valla komşum beni diyordu 36 , DA dogum yapacaksin diye 38 bile olduk 🤭🤭
Aynen kuzum şükür sıcaklar bitti rahatladik birazdaha ya

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
38 olduk çok şükür ben artik bebegimi kucağıma almak istiyorum kiizlar 38 39 dogum gerçekleşiyormuş ne kadar dogruluk payi var şuana kadar hiç yalanci sancı olmadi
Bende oyleydm cnm artk dogsun dogsun die yalvaryodum ne yalanci sanci ne hcbse bombostum bu bebek gelmyck 41 i bulucak dedim durdum 37+2 de suyum geldi suan 8 gunluguz herqn hersey olablr cnm benm az daha sabjr ama keske karnimda olsaydi diuceksin😄

clstrn

Kayıtlı Üye
rank
hayirlisiyla kucagina almak nasil etsin Rabbim ,bende 40. haftadayim ayakta cok durunca kasıklarımda gergin bir agri oluyor eger 21.09 kadar kendiliginden gelmezse sunni sanci verecekler şeker cikti bende o yüzden bekletmek istemiyorlar😔 ins kendiliginden gelir 🤲🤲su an bende sabirsizlikla bekliyorum

Aleykümselam canım sabret kuzum az kalmış koskoca 280 günü devirdin maşallah eli kulağındadie miniğin bol bol hurma ye bol bol yürüyüş yap canım. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
hurma ne işe yariyor ilk defa duydum gerci ben yiyememem sekerden dolayi ama merak ettim acikcasi 🤔

Son düzenleme:

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
hayirlisiyla kucagina almak nasil etsin Rabbim ,bende 40. haftadayim ayakta cok durunca kasıklarımda gergin bir agri oluyor eger 21.09 kadar kendiliginden gelmezse sunni sanci verecekler şeker cikti bende o yüzden bekletmek istemiyorlar😔 ins kendiliginden gelir 🤲🤲su an bende sabirsizlikla bekliyorum

hurma ne işe yariyor ilk defa duydum gerci ben yiyememem sekerden dolayi ama merak ettim acikcasi 🤔
Her kez hurma öneriyor ama ben de pek yemedim çok tatli gelıyor benim için de

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Doğumu ve açılmayı kolaylaştırıyor canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar