Çarşamba günü doğum 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Çarşamba günü doğum 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,069 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Çarşamba günü doğum 😍
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin.33

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çarşamba günü doğuma gidiyorum şimdi kontrolden geldim sancılarım var hafif hafif 2 3 sancım de açılmam var doktorum dedi suyun ya da leke gelirse hemen gel doğuma gidelim normal doğum yapıcam Allah’ın izniyle suni sancı vericek sonrası epuridal normal doğum dua edin bana çok heyecanlandım 🥰🤩🥰🤩
Hayırlısıyla al bebişini kucağına canım. Epudural alırsan suni sancıyı hissetmezsin merak etme Allah yardımcın olsun dogumdan sonra yazarsın buraya😊

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısıyla al bebişini kucağına canım. Epudural alırsan suni sancıyı hissetmezsin merak etme Allah yardımcın olsun dogumdan sonra yazarsın buraya😊
🥰🥰 allah razı olsun canım benim rabbim sizede nasip etsin 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla kucağına alirsin inşallah canım rabbim kolaylıkla doğurmani nasip etsin 🌸
Saol canım benim 😌 😍😍

Şafak 144 gün 😂😂 daha cokkk
Bi an önce zaman geçiyor merak etme gözünü açıp kapatıncaya kadar bi bakmışsın doğurmuşsun ☺️

New mom 💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çarşamba günü doğuma gidiyorum şimdi kontrolden geldim sancılarım var hafif hafif 2 3 sancım de açılmam var doktorum dedi suyun ya da leke gelirse hemen gel doğuma gidelim normal doğum yapıcam Allah’ın izniyle suni sancı vericek sonrası epuridal normal doğum dua edin bana çok heyecanlandım 🥰🤩🥰🤩
Ayy darısı başımıza ya valla zaman geçmiyor sanki inşallah sağlıkla kucağına al canım benim geçmez şimdi bu son saatlerde 😍😍😍🌸

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Hadi gözün aydin canım rabbim bir avazda kurtarsın inşallah saglikla

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Şu son günler geçmiyor bugün ayın 13 ü
Kaçıncı haftasın canım sen 😍

Hadi gözün aydin canım rabbim bir avazda kurtarsın inşallah saglikla
Amin canım allah razı olsun darısı sana artık 😍🤲🏻🤩

Ayy darısı başımıza ya valla zaman geçmiyor sanki inşallah sağlıkla kucağına al canım benim geçmez şimdi bu son saatlerde 😍😍😍🌸
geçiyor bana 😀 içimden çıkarmak istemiyorum çocuğumu 😌😍🤲🏻

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kaçıncı haftasın canım sen 😍

Amin canım allah razı olsun darısı sana artık 😍🤲🏻🤩

geçiyor bana 😀 içimden çıkarmak istemiyorum çocuğumu 😌😍🤲🏻
35 +4 günlüuüz sezeryan olacam

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
35 +4 günlüuüz sezeryan olacam
36+2 bakalım bizimde hayırlısıyla doğumu bekliyorum sirtimdaki agri devam ediyor ara ara perşembe kontrol var gene nstye baglanirsam sancı varsa doğum için yatış verir belki 😂😂

Son günler geçmiyor bacım

Nurum bi sen ben kaldık

Nurum bi sen ben kaldık
Bende burdayım daha canısı unutma benide

Son günler geçmiyor bacım

Nurum bi sen ben kaldık

Nurum bi sen ben kaldık
Bende burdayım daha canısı unutma benide

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Yaa inwallah canim benim sag salim al kucagina inwallah darisi bawimiza inwallah🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.