Catı agrisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlıCan tarafından oluşturulan Catı agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,459 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Catı agrisi
Konbuyu başlatan NazlıCan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar rahmim o kadar cok agriyor ki ne oturabiliyorum ne kalkabiliyorum ne saga ne sola donebiliyorum dünde cati muayenesi yapildi zaten agriyordu sanki daha da artti. Hamilelik ne zor bi süreç Allah hepimizn yardimcisi olsun kolay doğumlar nasip etsin insallah.☺
Cati muaynesinde acikliginiz varmiydir ?
Muayne sonrasi agri olmasi normal ama , muayne esnasinda doktorunuz bagirttirdimi sizi ? Oyle birsey olduysa actirmistir catinizi ve suan acilmaniz devam ediyor olabilir .
38 hafta cati muaynesi oldum ilk muaynede 2 cm acilmam vardi 38+4 e tekrar cagirdi muaynede bagirttirdi beni 3 cm oldu ama sancim yoktu Yarin gene gel dedi 38+5 de 4 cm ile yatis verdi

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank
2 3 hafta once 1 cm aciklik var demişti dün baktiginda açıklıkyok dedi 38 haftayi doldurduk simdi. Hemde nasil bagirtti kanadi hafif kanama devam ediyor hala da. Belki dunden sonra açılma sizde olduğu gibi devam ediyor olabilir mi. Onun agrisi mi acaba ayaga kalktığımda ilk adimi hemen atamıyorum o derece

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
2 3 hafta once 1 cm aciklik var demişti dün baktiginda açıklıkyok dedi 38 haftayi doldurduk simdi. Hemde nasil bagirtti kanadi hafif kanama devam ediyor hala da. Belki dunden sonra açılma sizde olduğu gibi devam ediyor olabilir mi. Onun agrisi mi acaba ayaga kalktığımda ilk adimi hemen atamıyorum o derece
Canim korkutmak istemem ama 1-2 gune dogurucaksin son hazirliklarini yap 🤭🥰 kanama olmasida normal nişan gelirse hastaneye git canim rahim agzindaki kanli mukuslu bir tipa nişan denilen sey onunla beraber suyunda gelir cunku . Saglikla.kucagina al bebegini canim . Acilman oldukca catiya agri yapar skuat yap sandalyeden destek alarak . Farkinda degilsin ama ufak sancilar cekiyosun suan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim korkutmak istemem ama 1-2 gune dogurucaksin son hazirliklarini yap 🤭🥰 kanama olmasida normal nişan gelirse hastaneye git canim rahim agzindaki kanli mukuslu bir tipa nişan denilen sey onunla beraber suyunda gelir cunku . Saglikla.kucagina al bebegini canim . Acilman oldukca catiya agri yapar skuat yap sandalyeden destek alarak . Farkinda degilsin ama ufak sancilar cekiyosun suan
Belki bir iki gunede kalmicak dogurunca gene buraya yaz ❤️❤️❤️🥰 hayirli haberini bekliyorum bu postta

Kizlar rahmim o kadar cok agriyor ki ne oturabiliyorum ne kalkabiliyorum ne saga ne sola donebiliyorum dünde cati muayenesi yapildi zaten agriyordu sanki daha da artti. Hamilelik ne zor bi süreç Allah hepimizn yardimcisi olsun kolay doğumlar nasip etsin insallah.☺
29 haftalıkken bende çatı muaynesi oldum hiç açılma yoktu bı şikayetimde yoktu zaten doktor mecburi dedi diye oldum 3 gün ağrısını çektim ayağa kalktığımda yuruyemedim elimle tutarak ilk adımlarımı attım o derece ağrıdı

NazlıCan

Kayıtlı Üye
rank

Belki bir iki gunede kalmicak dogurunca gene buraya yaz ❤️❤️❤️🥰 hayirli haberini bekliyorum bu postta
Yaaa gerçekten mii 😀 tirstim birazcik ama gelsinde istiyorum bi yandan canim insallah dedigin gibi olur çünkü iyice zorlasmaya basladi. Squat yapiyorum comelip kalkiyorum da cok zorluyor insallah gelir cok yakında yazarim buraya canim ilgilendigin icin tesekkür ederimm 😍

29 haftalıkken bende çatı muaynesi oldum hiç açılma yoktu bı şikayetimde yoktu zaten doktor mecburi dedi diye oldum 3 gün ağrısını çektim ayağa kalktığımda yuruyemedim elimle tutarak ilk adımlarımı attım o derece ağrıdı
Cok erken yapmislar sana cati muayenesini canim o kadar erken yapmazlardi aslinda niye buna gerek duydular ki? Bende ayni senin gibiyim elimle tutuyorum ya da kalkar kalkmaz adim atamiyorum falan cok fena bisi.

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Çok erken olmuş ya senin çatı muayenen cnm bn 32 haftalık oldum ne nsty girmism nede çatı muayenisi olmusm nsty ne zmn alıyorlar

Çok erken olmuş ya senin çatı muayenen cnm bn 32 haftalık oldum ne nsty girmism nede çatı muayenisi olmusm nsty ne zmn alıyorlar
Evet ben özellikle doktora söyledim. Henüz 30. Haftaya bile girmedim çok erken değil mi çatı muaynesinden sonra kanama hatta açılması olanlar bile oluyor biliyorsunuz dedim. Bana mecburi dedi. 🤦🏻‍♀️Neye göre kime göreyse artık. Hani sancım var diye gitmiş olsan neyse diyeceğim 🤔
O gittiğimde nst ye de aldılar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar