Çatı muayenesi bilen var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Çatı muayenesi bilen var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,405 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı muayenesi bilen var mı
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar çatı muayenesini kaçıncı hafta da oldunuz ve doktor veya hemşire normal doğuma uygun değilsin dedikten sonra normale zorlayan oldu mu ?
Son haftalarda oluyor canım.3 çocuğum normal oldu.4. de normal yapmak istemedim.Doktorum normal yap diye bayağ ısrar etti ama ben yapmadım.İyikide yapmamışım oğlum 4.150 doğdu.halbuki doktor ultrasona göre 3.700 diyordu.

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Son haftalarda oluyor canım.3 çocuğum normal oldu.4. de normal yapmak istemedim.Doktorum normal yap diye bayağ ısrar etti ama ben yapmadım.İyikide yapmamışım oğlum 4.150 doğdu.halbuki doktor ultrasona göre 3.700 diyordu.
Neden istemedin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım normal doğum en iyisi bence mümkün olduğunca normal iste
Seni mi Kırcam:)

B

Büşra Aktan Otmar

Guest
Canım normal doğum ağrısını doğum anında yaşayıp bitiyor inşallah ama sezaryan sancısı ameliyattan sonra başlıyor ve sezaryan olanlar çok pişman oluyor ağrısı çok fazka çünkü ıyılesmıyor kolay kolay dikişler rahat hareket edemiyorsun bence normal şansın varsa normal doğum yap derım
Neden yanlış bilgi veriyorsun . Bazıları hemen iyileşiyor kişiden kişiye değişir bu . Bu tamamen anneye bağlı . Lazerli dikiş de yapabilir bu tamamen doktor ve anne elinde olan birşey . Sezeryan yapan ve o kadar kolay geçen o kadar insan var ki hatta normal doğumda yırtılmadan dolayı da amaliyat olan bir sürü anne var onlar da zor iyileşiyor

Tüm sayfalar yüklendi.